Jump to content

Our Partners
living the best life..

Cerere Watcher Omuldinumbra


Omuldinumbra30
 Share

Recommended Posts

Nume:  Omuldinumbra
           Vârstă: 37
           Experiență Counter-Strike 1.6 [Mică/Medie/Ridicată]: Foarte Buna
           Cât timp puteți aloca zilnic pentru a răspunde la verificări (teamspeak3): Non-Stop
           Link profil steam & SteamID:  omuldiumbra30
           Cuvântul cheie(obligatoriu): Acest Topic sau Post Este Ultimul in care mai pot spune ceva ! Dar cine Mai cere Ajuitor la WG Test ! Va avea Ban La Aplicatie ! si Ip !

Edited October 18, 2022 by Sweet.

giphy2.gif

Link to comment
Share on other sites

Cine Va face sau spune ceva ! Am sa vb cu cine trebuie Sa Baneze Pe Veci sau mai bine Sa ma Ocup eu de Ip-uri ! Iar ma-ti Enervat O sa Vorbesc Cu Tiger ! Daca imi dati Warn sa ma sunati inainte sa stiu  ! Dragi Playeri numai Jucati 2-3 luni ! Eu Omuldinumbra si Tiger suntem Oriunde si pe alte Servere ! Tiger Fondatorul WG Test si Mana lui Omuldinumbra ! O sa ma gasiti pe Forum !

giphy2.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Founders
23 hours ago, LukiDuki said:

Cand esti on pe Teamspeak 3, te rog sa ma cauti sa vorbim in legatura cu gradul si testul de overwatch.

T/C

🔒

Stai cuminte, ai innebunit? 🤣

 

On 23.06.2023 at 4:30, Omuldinumbra30 said:

Cine Va face sau spune ceva ! Am sa vb cu cine trebuie Sa Baneze Pe Veci sau mai bine Sa ma Ocup eu de Ip-uri ! Iar ma-ti Enervat O sa Vorbesc Cu Tiger ! Daca imi dati Warn sa ma sunati inainte sa stiu  ! Dragi Playeri numai Jucati 2-3 luni ! Eu Omuldinumbra si Tiger suntem Oriunde si pe alte Servere ! Tiger Fondatorul WG Test si Mana lui Omuldinumbra ! O sa ma gasiti pe Forum !

Termina te cu prostiile ti-am spus si repetat, ca ii las mesaj lui tiger pe steam cu ce scrii pe aici.

P.S: Nu il bagati in seama, omul probabil are ceva probleme, nu e de ras, dar trebuie sa inteleaga sa termine

b_460x42_C000000-454545-393737-0084FF-B2

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...