Jump to content

Our Partners
living the best life..

FasT pLAy admin de noapte


FasT pLAy
 Share

Recommended Posts

Va salut! nu de mult am descoperit serverul si pasiunea de a juca din nou CS 1.6 , insa totusi cred ca a fost si inca este cel mai indragit joc din copilarie, Fac aceasta cere de admin pentru ca eu pot intra doar noaptea si am remarcat un deficit de personal pe timpul noptii. 

  Numele tau real: Costi

        Numele de pe CS: FasT pLAy

        Steam_id:  STEAM_0:1:13910940

        Câți ani ai?: 32

        Obiectivul tau?:  sa jucam impreuna. 

        Timp dedicat pentru activitate: in functie de munca, de obicei lucrez pana la 1a.m / intru 2-3-4 ore pe noapte / nu promit in fiecare zi

        Experienta ca si admin (Si de cand joci counter-strike).: CS1.6 cred ca joc de la 10 ani / am crescut cu el, am avut si eu in copilaria mea servere, dupa care admin pe altele si tot asa / insa de o perioada buna n-am mai jucat , insa crec ca e ca un microb , daca te apuci nu te mai poti opri :)))

        Care este motivul pentru care aplici ca si admin?:  pai, lipsa personalului pe timpul noptii / ziua eu nu prea o sa intru, probabil mai deloc.

        Cum te vezi pe tine? (Descrie-te):  pai , faceti-mi voi descrierea dupa ce o ma cunoasteti :)) / eu zic ca's ok, asezat / batran

        Ai citit regulamentul nostru? (Cuvant cheie).: C|_|v@nt ch3ie:  NordRules    /  Daca te culci prost, cand te destepti tot prost esti!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • Founders

vad ca orele necesare le ai, dar nu te-am vazut pe TS 
Te astempam pe TeamSpeak sa ne cunoastem, si apoi discutam de grad

  • Thumbs Up 1

Daca te culci prost, cand te destepti tot prost esti!

Link to comment
Share on other sites

  • Founders
18 hours ago, FasT pLAy said:

Multumesc pentru feedback si timpul acordat !

eu personal nu am folosit niciodata ts , l-am instalat, am intrat, insa nu prea stiu sa-l folosesc. Poate ma puteti ajuta!? 

salut, sigur ca te ajutam
intri pe TS, Connection, sus in stanga, apoi connect, si la server scrii TS.GLOBALELITE.RO, pitin mai jos, nickul tau, apoi CONNECT
asta e toata chestia, apoi unu din noi o sa te ajute cu setarile

Daca te culci prost, cand te destepti tot prost esti!

Link to comment
Share on other sites

  • Founders

:respins:

Pentru moment revino cu o cerere intr-o saptamana sa ne mai cunoastem! 

banner.jpg?1696773440

semnatura.png

"𝘐'𝘮 𝘢 𝘱𝘰𝘱𝘶𝘭𝘢𝘳 𝘭𝘰𝘯𝘦𝘳 𝘵𝘩𝘦𝘺 𝘢𝘭𝘭 𝘬𝘯𝘰𝘸 𝘮𝘦 𝘣𝘶𝘵 𝘥𝘰𝘯'𝘵 𝘳𝘦𝘢𝘭𝘭𝘺 𝘬𝘯𝘰𝘸 𝘮𝘦"

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...