Jump to content

Our Partners
living the best life..

Cerere unban


John
 Share

Recommended Posts

Nickul vostru: John
IP-ul:78.147.251.2
STEAMID-ul: STEAM_0:056720752
Motivul pentru care aţi primit ban:Am intrat cu frate-miu ( karma<3 ) pe sv, si a luat ban, fara nici un motiv direct, adica in 2024 sa nu ceri un wg, poze, ceva mi se pare absurd, si eu m-am aprins si m-am luat de ei, si am primit ban. la randula meu... 
Adminul care te-a banat:Iguana
Ora aproximativă:15:15
Dovezile tale (Print la consola):

411618876_270942409005920_7683719581942749589_n.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ne cumperi pe toti rapani de admini dar totusi venisi cu cerere de unban...esti hilar sper sa ramai cu banul din partea mea CONtra UNban
referire la jucatorul Karma a fost banat cu motivul aim de catre mine  in urma unui demo pe 2 harti diferite din cauza faptului ca am luat kick ...
las aici primul link https://filetransfer.io/data-package/9F4L3jM0#link faza principala in care chiar se vede extrem de bine  aimbotul pe tras este la  inceputul rundei pe mirage_32 avand usp se vede clar
https://filetransfer.io/data-package/uO7fbJOR#link al 2lea demo

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

M-am uitat la demo, si din ce s-a vazut da aveai dreptate Sahyr, cu banu pentru karma, din cauza la niste comenzi in consola vazute pe tik-tok, Eu m-am enervat crezand ca e degeaba,dar eu  raman cu ban pentru ca am zis ''rapeni de admini''?iguana?. Imi cer scuze pentru ce am zis , nici el nu stia ce avea pus in consola, daca stiam respectam decizia!

Link to comment
Share on other sites

Ok vad ca ai inteles motivul banari   Nenea Jhon vorbind de banul tau  s-a discutat pe ts unde erau mai multi admini On si ti sa acordat o a II-a sansa de Iguana cat despre  " fratiorul tau " el ramane banat pentru incercarea de trisare cu program aimbot cheat bft si sa dea cineva T/C

  • Thanks 1
  • Thumbs Up 1
Link to comment
Share on other sites

  • Founders
3 hours ago, Sahyr said:

Ok vad ca ai inteles motivul banari   Nenea Jhon vorbind de banul tau  s-a discutat pe ts unde erau mai multi admini On si ti sa acordat o a II-a sansa de Iguana cat despre  " fratiorul tau " el ramane banat pentru incercarea de trisare cu program aimbot cheat bft si sa dea cineva T/C

:tc:

banner.jpg?1696773440

semnatura.png

"𝘐'𝘮 𝘢 𝘱𝘰𝘱𝘶𝘭𝘢𝘳 𝘭𝘰𝘯𝘦𝘳 𝘵𝘩𝘦𝘺 𝘢𝘭𝘭 𝘬𝘯𝘰𝘸 𝘮𝘦 𝘣𝘶𝘵 𝘥𝘰𝘯'𝘵 𝘳𝘦𝘢𝘭𝘭𝘺 𝘬𝘯𝘰𝘸 𝘮𝘦"

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...