Jump to content

Our Partners
living the best life..

[NORD] - sugestii - n0-way


Recommended Posts

  • Nume: n0-way 
  • După ce am petrecut o perioada destul de consistenta pe server și am observat câteva aspecte doresc sa vin cu niște sesizări/recomandări  care dacă ar fi aplicate ar îmbunătății considerabil calitatea serverului! 
  • Sugestia ta: - sunt mai multe :
  • Sa NU se mai facă poze  jucătorilor străini! {nu este greu sa se verifice dacă jucătorii sunt din alta țară}!  
  • Mai multa răbdare și ajutor pentru/cu adminii noi!  Nimeni nu s-a născut învățat! 
  • Mai multa răbdare și ajutor pentru fiecare jucător de pe server! Fidelizarea serverului este foarte importantă! {este ca un Boost permanent}! 
  • Sa se tina cont și de preferințele jucătorilor la votul hărților! 
  • Interzicerea adminilor de a se baga unul peste altul  atunci când se executa comenzi!  Se evita toate situațiile neplăcute! 
  • Interzicerea adminilor de a folosi un limbaj neadecvat pe say/tsay/csay! {cel puțin}! Adminii sunt oglinda serverului! 
  • Deocamdata atât. Mulțumesc, spor la joc!
Edited by n0-way
  • Like 3

cine ma cunoaste.... ma stie.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, n0-way said:
  • Nume: n0-way 
  • După ce am petrecut o perioada destul de consistenta pe server și am observat câteva aspecte doresc sa vin cu niște sesizări/recomandări  care dacă ar fi aplicate ar îmbunătății considerabil calitatea serverului! 
  • Sugestia ta: - sunt mai multe :
  • Sa NU se mai facă poze  jucătorilor străini! {nu este greu sa se verifice dacă jucătorii sunt din alta țară}!  
  • Mai multa răbdare și ajutor pentru/cu adminii noi!  Nimeni nu s-a născut învățat! 
  • Mai multa răbdare și ajutor pentru fiecare jucător de pe server! Fidelizarea serverului este foarte importantă! {este ca un Boost permanent}! 
  • Sa se tina cont și de preferințele jucătorilor la votul hărților! 
  • Interzicerea adminilor de a se baga unul peste altul  atunci când se executa comenzi!  Se evita toate situațiile neplăcute! 
  • Interzicerea adminilor de a folosi un limbaj neadecvat pe say/tsay/csay! {cel puțin}! Adminii sunt oglinda serverului! 
  • Deocamdata atât. Mulțumesc, spor la joc!

De acord la toate punctele. As mai completa cu oragnizarea unor concursuri/giveaway pe pagina de Facebook/Instagram a serverului , pentru popularea si din "exterior" a serverului, nu doar din boost-uri .

  • Like 3

                                      .

Link to comment
Share on other sites

Total de acord cu cele spuse de @n0-way

Propun să facem o ședință cat mai curând să mai punem la punct unele nereguli,comportament și limbaj al unor admini,cat despre pozele făcute aiurea nu mai vorbim.o să vorbim mai multe la sedinta

@ForWWarD. @K3roS3x @Tomo programați o ședință 

  • Like 2

 
spacer.png

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • Founders

:acceptat:

  • Like 1

banner.jpg?1696773440

semnatura.png

"𝘐'𝘮 𝘢 𝘱𝘰𝘱𝘶𝘭𝘢𝘳 𝘭𝘰𝘯𝘦𝘳 𝘵𝘩𝘦𝘺 𝘢𝘭𝘭 𝘬𝘯𝘰𝘸 𝘮𝘦 𝘣𝘶𝘵 𝘥𝘰𝘯'𝘵 𝘳𝘦𝘢𝘭𝘭𝘺 𝘬𝘯𝘰𝘸 𝘮𝘦"

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...