Jump to content

Our Partners
living the best life..

Reclamatie ContESmith


Alin
 Share

Recommended Posts

★ Your Nick:Alin
★ Admin/Player Name:ContESmith
★ Reason: pe scurt  "Il anunta jucatorii ca este codat pe servar si el procedeaza in felul urmator ... codatul este verificat pentru admin  , un player pe nume varza {rypp} incepe sa injure codatul... etc  ."  SS in link si greselile se vad acolo 
★ Proof(SS/DEMO)https://imgur.com/a/crXRDO8
★ Map:de_dust2
★ Date/Time:10/03/2024 ora  2:30 = 3:00 

Link to comment
Share on other sites

Salut...din ss-urile ce le-am vazut singura greseala care o vad este a lui ryp(varza)  in legatura cu vocabularul lui, si intradevar nu merita ban pemanent doar 2 ore dar asta este la alegerea fiecarui admin cum procedeaza in astfel de momente,posibil la vocabularul ce la avut ca si eu sa ii dau permanent,il asteptam pe ConteSmith si cu varianta lui

Link to comment
Share on other sites

Scuza ma ca intervin. Era singurul admin on, plus ca ala juca de 5 runde cu aim. El spune ca cica a fost verifica. El nu stie sa faca diferenta intre jucatori, adica erau 2 de DOX, unu valve cu aim si unu steam on.  El spunea de ala steam on ca era verificat, si noi nici nu aveam treaba cu ala. De limbajul meu, stiu nu e frumos, dar daca el de 5 runde nu vede unu cu aim clar,plus ca anunta 5 oameni ca are aim asta e o problema  la el, nu la jucatori. Sa nu mai zic ca la limbaj vede, dar la un jucator cu aim nu... Sa nu mai zic ca, nu se da ban permanent pentru limbaj, mai ales ca nu a fost la adresa lui sau la cineva din staff. Plus ca el la motiv pune "10000" nu "limbaj (lbj)" 

A mai dat ban la un jucator pe motiv "0". Poate sa comfirme Alin, Mircea si Andreea, ca erau prezenti.

Cand la un admin ii apare motiv "0" la un ban inseamna ca nu stii comenzile. Aia inseamna ca e timpul 0 (permanent). Stiu si eu comenzile ca am fost si eu admin.

 

Link to comment
Share on other sites

Nu am stiut ca era vorba de 2 jucatori cu acelasi nick,posibil sa fi incurcat el comenzile cand ti-a dat ban,parerea mea ca un gag te potolea urmat de maxim un ban de 2 ore asa cum se procedeaza,o sa discute cu el sa vedem exact ce a fost acolo

Link to comment
Share on other sites

eram si eu cand sa intamplat pobema .....  el tia dat ban ca a crezut ca lai injurat pe el nu sa mai uitat in consola sa vada ce si cum akm asteptam sa vdm ce zice si restu 

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, wAsPPy said:

eram si eu cand sa intamplat pobema .....  el tia dat ban ca a crezut ca lai injurat pe el nu sa mai uitat in consola sa vada ce si cum akm asteptam sa vdm ce zice si restu 

ca sa numai zic ca la 02.30  03.30 u bagi snow pe sv 

  • Thinker 1
  • Honor 1
Link to comment
Share on other sites

Cand am intrat eu mai erau 3 admini pe server,era 3 noaptea ....era un player cu wall iam dat ban tot continuati toti sa scrieti ati sarit pe mine de asta am si gresit comenzile ma trezesc din somn si intru pe cs....nu cum zicea unul dintre admini ca nu stiu comenzile...adminez de 20 de ani prietene..am avut si 2 servere timp de 4 ani! ceea ce am gresit e ca am incurcat comenzile... si pentru ca tiam dat ban... ai injurat de prea multe ori. tiam dat mute....ai facut reply si scriai in u@! pt ce altcv am gresit imi cer scuze si  imi asum ceea ce am facut! o sati scoata banul ,suntem niste jucatori totusi,hai sa ne respectam ,ce sar intampla daca neam injura toti intre noi asa cum tu ai facuto?!

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, ContESmith said:

Cand am intrat eu mai erau 3 admini pe server,era 3 noaptea ....era un player cu wall iam dat ban tot continuati toti sa scrieti ati sarit pe mine de asta am si gresit comenzile ma trezesc din somn si intru pe cs....nu cum zicea unul dintre admini ca nu stiu comenzile...adminez de 20 de ani prietene..am avut si 2 servere timp de 4 ani! ceea ce am gresit e ca am incurcat comenzile... si pentru ca tiam dat ban... ai injurat de prea multe ori. tiam dat mute....ai facut reply si scriai in u@! pt ce altcv am gresit imi cer scuze si  imi asum ceea ce am facut! o sati scoata banul ,suntem niste jucatori totusi,hai sa ne respectam ,ce sar intampla daca neam injura toti intre noi asa cum tu ai facuto?!

uitete putin si la reclamatiii sa vz acolo pozele ca nu tea injurat pe tine....adevarat nu trb sa reactioneze asa dar totusi

 

Link to comment
Share on other sites

nu era problema ca nu ma injurat pe mine,problema e ca iam dat mute 5 minute pe motiv de limbaj,iar el a facut reply si mia scris in u@ ca nu stiu sa adminez si am gresit si comanda de nervi ca mai erau 3 admini si a cazut tot pe mine.! de aceea miam cerut scuze ,era si o ora tarzie cei drept dar cum am zis " imi asum ceea ce fac"

 

Link to comment
Share on other sites

  • Manager Server

Salut cum am vorbit și la ședința ban permanet sa dă dacă înjura urat și de familie cu o dovada . La ce a făcut ryp puteai sa dai 2 ore să se potolească .

Pe Victor sa sti vei primi un avertisment următoare abateri o sa scotem adminul .  
Mult noroc T/C

banner.jpg

FONDATOR : @RAZVAN MODUL :CLASIC | IP :188.212.100.158:27015 | DNS : CS.GLOBALELITE.RO | STATUS :  Nk7bz7d.gif

Link to comment
Share on other sites

  • RAZVAN locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...