Jump to content

Our Partners
living the best life..

buna


Cristina
 Share

Recommended Posts

★ Your Nick:Cristina
★ Admin/Player Name: mouse.
★ Reason: FRUSTRARE
★ Proof(SS/DEMO) -
★ Map: D2
★ Date/Time:--

 

 

DC el are voie sa isi faca propriile legi pe sv.. nu am injurat deloc si el mi-a dat ban pt ca este el FRUSTRAT.. DUCE LIPSA.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Cristina said:

★ Your Nick:Cristina
★ Admin/Player Name: mouse.
★ Reason: FRUSTRARE
★ Proof(SS/DEMO) -
★ Map: D2
★ Date/Time:--

 

 

DC el are voie sa isi faca propriile legi pe sv.. nu am injurat deloc si el mi-a dat ban pt ca este el FRUSTRAT.. DUCE LIPSA.

Printeso, nu stiu care din noi duce lipsa mai mult. In primul rand ai fost avertizata de nenumarate ori sa nu mai jignesti, nu doar adminii (ca pe toti ii faci prosti, ca serverul e de cacat,ca nu iti convine mapa), eu ti-am zis frumos nu iti convine schimba canalul ca la tv. Tu si asa doar instigi pe toti, stai doar camp in baza si ai o parere foarte buna despre tine. Eu nu te-am jignit cum au facut-o altii, dar da-mi voie sa iti spun ca esti NESIMTITA. Daca hormonii tai nu sunt satisfacuti, nu intra pe sv cu figuri de femeie fatala la ciclu si jigni pe toti. Regulile pe server nu le-am facut eu si nici alti admini, nu schimbam mapa cand vor playerii, in primul rand se baga bani aici sa fie serverul plin. Iti repet nu iti convine ,mergi in alta parte, nu iti simte nimeni lipsa. Ai primit avertisment, apoi m-ai jignit ca sunt prost si ti-am dat ban 2 ore. Daca vrei sa schimbam foaia imi spui si rezolvam. 

Succes!

  • Like 1
  • Haha 2
  • Thumbs Up 1
Link to comment
Share on other sites

@MouseCu2Bilecel mai bun mesaj pe care l-am vazut pana acum la o reclamatie,sunt de acord cu tine mouse in totalitate,domnisoara aici de fata a incercat si cu mine sa ma intărâte dar din pacate nu ma cobor la minteai ei ca dau de petrol,la urmatoarea abatere asupra mea ce o are ea/el ce va fi o sa ia permanent din partea mea si dupa o sa suport consecintele serverului,si apropo draga cristina in legatura cu stilul tau de joc ar trebuii sa citesti prima oara regulamentul

  • Like 1
  • Thumbs Up 1
Link to comment
Share on other sites

doamnaa respectiva e cea cu cadere de calciu,fosfor si ce se mai foloseste,cand i se fac poze nu bate bine de aproape si trebuie sa iasa dp server si revine pe forum

 

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Cristina said:

★ Your Nick:Cristina
★ Admin/Player Name: mouse.
★ Reason: FRUSTRARE
★ Proof(SS/DEMO) -
★ Map: D2
★ Date/Time:--

 

 

DC el are voie sa isi faca propriile legi pe sv.. nu am injurat deloc si el mi-a dat ban pt ca este el FRUSTRAT.. DUCE LIPSA. 

spune-mi si mie cand m-am plans eu de harta? tot ce am zis a fost ca am zis ca  este dv de d2,, asta e tot. si m-ai jignit si u si totii adminii in afara de star. mai ales sambata trecuta cand toti adminii face-au  misto de mine si u  doar rade-ai. si m-ai injurat de mai multe ori pacat ca nu am facut print sa te prind cu minciuna. cat despre intrigi, eu nu jignesc niciodata prima , cand sunt signita , ra randul meu jignesc inapoi. sa nu mai spun ca toti adminii  s-au pus inpotriva me-a si acum  madutzu , tot ce am zis de tne a fost ca esti  praf la cs. nu m-am referit la altceva dar acum doar sa fi de acord cu mouse  mai minti si u. daca vreti chiar asa mult sa imi dati ban, dati-mi si am terminat dar nu mai voibiti asa cu plaiery ca toti adminii injurati ca la usa cortului.

Link to comment
Share on other sites

  • Manager Server

SALUT Cand se face reclamatie se vine si cu dovezi nu vorbe in vant T.C

  • Thanks 1

banner.jpg

FONDATOR : @RAZVAN MODUL :CLASIC | IP :188.212.100.158:27015 | DNS : CS.GLOBALELITE.RO | STATUS :  Nk7bz7d.gif

Link to comment
Share on other sites

  • RAZVAN locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...