Jump to content

Our Partners
living the best life..

[Cerere Admin] Belaus


Belaus
 Share

Recommended Posts

  •     Numele tau real: Mihail

            Numele de pe CS:  Belaus

            Steam_id: STEAM_0:1:846404471

            Câți ani ai?: 20 in Mai

            Obiectivul tau?: De a ajuta jucatorii cat si staff-ul prin :Voturi Banuri Harti etc

            Timp dedicat pentru activitate: Sincer nu foarte mult,daca ajung la 10-15 ore pe saptamana , unele zile cand nu sunt la munca pot sa stau si foarte mult,depinde si de timpul liber pe care il am.

            Experienta ca si admin (Si de cand joci counter-strike).: Admin am fost peste 5+ani sa zic exact nu stiu dar cunosc foarte bine. Joc Cs nici nu stiu sa zic un an,2011-12 cred, nu stiu sa zic un an exact,dar cam pe atunci ( sa se inteleaga ca am mai luat pauze de cateva luni in tot deceniu asta de CS)

            Care este motivul pentru care aplici ca si admin?: Poate nu voi fi atat de activ pe cat si-ar dori unii din Staff,dar sa ajut acolo cu cate un Gag/Vote/Verificare posibil codat/Harti cred ca o persoana in plus cu o experienta este bine venita. Jucandu-ma 2 zile acuma am ajuns sa vad de cateva ori ca era sv full si posibili 1-2 codati fara a fi vre un admin On sau care erau erau AFK.

            Cum te vezi pe tine? (Descrie-te): Tanar si ambitios.

            Ai citit regulamentul nostru? (Cuvant cheie).:Globalelite/Nord-Legaxy

https://www.gametracker.com/server_info/nord.globalelite.ro:27015/top_players/?query=Belaus

https://www.gametracker.com/player/b0t/nord.globalelite.ro:27015/

Inainte jucam cu acest nume.

Edited by Belaus
Link to comment
Share on other sites

Eu iti dau un pro de incurajare ! 

  • Love you 1

                                      .

Link to comment
Share on other sites

  • Supervisors

Nu pot să îți dau pro atât timp cât nu ai activitate la noi ( nici pe server nici pe ts ) ! 

:contra:

animaatjes-counter-strike-93083.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Founders

ai prea putine ore, si TS nu ai cam fost deloc... te asteptam pe TS sa ne cunoastem, si apoi mai vb de acces

:respins:

:tc:

  • Like 1

Daca te culci prost, cand te destepti tot prost esti!

Link to comment
Share on other sites

  • Tomo locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...