Jump to content

Our Partners
living the best life..

Cerere retragere SeNsLeSs


Recommended Posts

★ Nume :  SeNsLeSs

         ★ Perioda :  definitiv/nedeterminat

   ★ Motiv : motivul meu este unul de rahat, dar m-am suparat foarte tare, luand in considerare ca sunt 50 60 de ore pe saptamana pe server , am dat doua gaguri lui cristian si lui steff ca se certau pe bune, i-am dat lui steff apoi cristian a cerut si el ca i-a raspuns.. imediat dupa mi s-a spus ca mi se va face reclamatie ca nu i-am dat gag lui betivu junior si inca unui baiat, care isi permiteau glume intre ei si isi permit mereu glume . 

p.s. si eu glumesc si rad cu anumiti baieti cu care imi permit si care imi permit. si nu depasesc nici o limita niciodata

imi pare rau. sper ca nu v-am dezamagit si cred eu ca atat timp cat am fost moderator mi-am facut treaba exemplar

 

Link to comment
Share on other sites

 lasa sa iti faca plangere ca i-ai dat gag fiindca ai procedat corect si ai respectat regulamentul ! Asta nu este motiv de retragere . Contra de la mine !

  • Love you 1
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)

se vede in poza ca si steff nu s-a suparat absolut deloc..doarece isi permit. si/sau lix..ca zicea si de lix

Edited by SeNsLeSs
Link to comment
Share on other sites

  • Manager Server

Nu-i motiv de retragere man asta pote sa facă reclamație vorbim și rezolvam 

  • Love you 1

banner.jpg

FONDATOR : @RAZVAN MODUL :CLASIC | IP :188.212.100.158:27015 | DNS : CS.GLOBALELITE.RO | STATUS :  Nk7bz7d.gif

Link to comment
Share on other sites

@SeNsLeSs nu e motiv de retragere.

Cine vrea sa faca reclamatie poate sa faca si dupa se va vedea , pana atunci tu stai linistit iti faci treaba .

Ori ce problema ai avea sti ca putem vorbi , nu trebuie ajuns la punctul de retragere .

Cred ca e clar te asteptam ts si pe sv spor in continuare 🙂 

T/C

:respins::tc:

  • Love you 1

banner.jpg

FONDATOR : @simo pam pam MODUL :CLASIC | IP :188.212.100.158:27015 | DNS : CS.GLOBALELITE.RO | STATUS :  Nk7bz7d.gif

XBjGCmU.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...