Jump to content

Our Partners
living the best life..

[Cerere Admin] mdL


mdL
 Share

Recommended Posts

     Numele tau real: Madalin 

        Numele de pe CS:  mdL

        Steam_id:  STEAM_0:1:532390684

        Câți ani ai?:  21

        Obiectivul tau?:  Doresc sa ajut server-ul de classic, jucatorii noi de cs si sa bine-dispun pe toata lumea ! 

        Timp dedicat pentru activitate: Pot spune ca am ceva timp liber, undeva la 3-4 ore pe zii.

        Experienta ca si admin (Si de cand joci counter-strike).: Joc counter-strike de minim 8 ani si am o experienta ca si admin de 3-4.

        Care este motivul pentru care aplici ca si admin?:  As dori sa ajut server-ul prin vot-urile pe care le pot da, sa ajut pe server prin gag-uri/kick-uri/slay-uri si etc, avand in vedere ca stau destul de mult pe teamspeak, mai dam un kick la cei afk, etc...

        Cum te vezi pe tine? (Descrie-te):  Un baiat cu cei 7 ani de acasa, repet, care bine-dispune lumea si ambitios !

        Ai citit regulamentul nostru? (Cuvant cheie).: nord-legacy

Link to comment
Share on other sites

Salut 

Noi 2 am avut o discuție,știi tu despre ce

Iar cererea asta de admin este făcută doar pentru acel lucru,până și tu ai recunoscut 

Din partea mea CONTRA 

Regulament necitit,ore insuficiente 

 

Edited by 7bullets
  • Like 1

 
spacer.png

Link to comment
Share on other sites

Salut!

Mult prea devreme pentru cererea de admin, avand in vedere ca astazi ne-am "cunoscut" si culmea ca te-am vazut pe mix, nicidecum pe serverul de public pentru care ai facut cererea. 

Acumuleaza ore pe serverul nostru, da dovada de baiatul pe care l-ai descris, informeaza-te cu toate detaliile ,atat din regulament cat si despre aceasta comunitatea, iar  dupa o sa discutam si despre aceasta cerere...  SUCCES!!! 

Nici n-as avea cum sa fiu de alta parere fata de colegii mei....:contra:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...