Jump to content

Our Partners
living the best life..

cerere admin


D M X
 Share

Recommended Posts

     Numele tau real:   adrian mirel

        Numele de pe CS:   D M X

        Steam_id:  dmx_pgl_cs

        Câți ani ai?:  43

        Obiectivul tau?:   ???

        Timp dedicat pentru activitate:  depinde  am program de munca 2 zile cu 2 zile  in alea libere daca nu am nimic de facut sunt pe server

        Experienta ca si admin (Si de cand joci counter-strike).:  1996 am adminat pe mai multe servere ba chiar detinator si owner

        Care este motivul pentru care aplici ca si admin?:   anunt unii codati si nu se iau masuri scapati de anuntul meu ii verific singur

        Cum te vezi pe tine? (Descrie-te):  las la aprecierea voastra pot sa zic  ca sunt sincer onest linistit 

        Ai citit regulamentul nostru? (Cuvant cheie).:  da

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Din partea mea un contra pentru moment .

1. Nu ai citit regulamentul sau l-ai citit printre randuri (nu ai specificat cuvantul cheie din regulament)

2. Cu referire la anuntarea codatilor si  nu s-au luat masuri, te-as ruga sa ne prezinti o dovada in acest sens. Atat eu cat si restul "colegilor" mei, urmarim u@ intotdeauna (anuntarea codatilor/gag), pentru a va oferi un joc cat mai placut si "curat" . 

Succes !

  • Like 1

                                      .

Link to comment
Share on other sites

daca stiam ca vrfei si o dovada tio puneam dar se poate vedea in logos  cand lam anuntat pe unu lae de 10 ori si nimic nu am nimic cu adminii si de aia nu o sa spun cine erwa pe server  iar daca u crezi ca ai citit regulamentul mai mult ca mine poti sa  juri  ca nu te cred

 

Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, Lee said:

Din partea mea un contra pentru moment .

1. Nu ai citit regulamentul sau l-ai citit printre randuri (nu ai specificat cuvantul cheie din regulament)

2. Cu referire la anuntarea codatilor si  nu s-au luat masuri, te-as ruga sa ne prezinti o dovada in acest sens. Atat eu cat si restul "colegilor" mei, urmarim u@ intotdeauna (anuntarea codatilor/gag), pentru a va oferi un joc cat mai placut si "curat" . 

Succes !

Total de acord cu Lee

:contra:

 

 

 
spacer.png

Link to comment
Share on other sites

daca cuvantul vostru cheie e legacy dati top[ing close nu mai vreau admin ca mostenirea voastra  nu e ce trebuie 

 

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...