Jump to content

Our Partners
living the best life..


parpeburta
 Share

Recommended Posts

★ Your Nick: salteadesomn
★ Admin/Player Name: marKeloN~~~~~KreTzU_8 
★ Reason: zbori.puiule ( n-am mai intalnit asa ceva pana acum , suferinte de putere pe un server de cs ... )
★ Proof(SS/DEMO) 

************************************************ 
Ban Information 
Name: salteadesomn 
IP: 86.195.167.206 
Reason: zbori.puiule 
Ban Length: 2 minutes  
Unban Time: 2:17:04 4/8/2024 
Admin Name: marKeloN~~~~~KreTzU_8 
Admin SteamID: STEAM_0:1:572671761 
 
If you think you were banned unfairly, report this information to our website: 
https://globalelite.ro/forum
************************************************ 

★ Map: de_dust2 cred din cate imi amintesc 
★ Date/Time: 2 jumate dimineata 

 

Citez :

 

Subsemnatul salteadesomn, vă adresez prezenta reclamație referitoare la comportamentul inadecvat și abuziv manifestat de către utilizatorul cunoscut sub porecla „Markelon” pe serverul de Counter-Strike:CS.GlobalElite. În data de 4/8/2024, am fost nejustificat și arbitrariu exclus (banat) din comunitate de către „Markelon” zis KreTzu, fără nicio încălcare demonstrabilă din partea mea a regulamentului comunității.

Această acțiune abuzivă pare să fi fost motivată nu de protejarea integrității sau a bunului mers al jocului, ci de dorința lui „Markelon” de a impresiona o utilizatoare pe nume Rose, căreia i s-a lăudat în cadrul unei conversații pe Teamspeak3 cu puterea sa de a exclude membri din comunitate. Această comportare nu numai că subminează încrederea în conducerea și administrarea corectă a serverului, dar reflectă și o utilizare personală, egoistă și neetică a prerogativelor acordate de superiorii săi.

Solicit revizuirea deciziei de excludere din comunitate și implementarea unor măsuri disciplinare adecvate împotriva lui „Markelon” pentru abuz de putere și comportament neadecvat. Aștept cu interes soluționarea acestei probleme într-un mod care să reflecte respectul față de toți membrii comunității.

Vă mulțumesc pentru atenția acordată acestei situații și sper într-o rezolvare rapidă și echitabilă.

Cu respect, salteadesomn

  • Haha 1
  • TOP 1
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, parpeburta said:

★ Your Nick: salteadesomn
★ Admin/Player Name: marKeloN~~~~~KreTzU_8 
★ Reason: zbori.puiule ( n-am mai intalnit asa ceva pana acum , suferinte de putere pe un server de cs ... )
★ Proof(SS/DEMO) 

************************************************ 
Ban Information 
Name: salteadesomn 
IP: 86.195.167.206 
Reason: zbori.puiule 
Ban Length: 2 minutes  
Unban Time: 2:17:04 4/8/2024 
Admin Name: marKeloN~~~~~KreTzU_8 
Admin SteamID: STEAM_0:1:572671761 
 
If you think you were banned unfairly, report this information to our website: 
https://globalelite.ro/forum
************************************************ 

★ Map: de_dust2 cred din cate imi amintesc 
★ Date/Time: 2 jumate dimineata 

 

Citez :

 

Subsemnatul salteadesomn, vă adresez prezenta reclamație referitoare la comportamentul inadecvat și abuziv manifestat de către utilizatorul cunoscut sub porecla „Markelon” pe serverul de Counter-Strike:CS.GlobalElite. În data de 4/8/2024, am fost nejustificat și arbitrariu exclus (banat) din comunitate de către „Markelon” zis KreTzu, fără nicio încălcare demonstrabilă din partea mea a regulamentului comunității.

Această acțiune abuzivă pare să fi fost motivată nu de protejarea integrității sau a bunului mers al jocului, ci de dorința lui „Markelon” de a impresiona o utilizatoare pe nume Rose, căreia i s-a lăudat în cadrul unei conversații pe Teamspeak3 cu puterea sa de a exclude membri din comunitate. Această comportare nu numai că subminează încrederea în conducerea și administrarea corectă a serverului, dar reflectă și o utilizare personală, egoistă și neetică a prerogativelor acordate de superiorii săi.

Solicit revizuirea deciziei de excludere din comunitate și implementarea unor măsuri disciplinare adecvate împotriva lui „Markelon” pentru abuz de putere și comportament neadecvat. Aștept cu interes soluționarea acestei probleme într-un mod care să reflecte respectul față de toți membrii comunității.

Vă mulțumesc pentru atenția acordată acestei situații și sper într-o rezolvare rapidă și echitabilă.

Cu respect, salteadesomn

Asteptăm și replica inculpatului, @KreTzU8 ai nevoie de avocat? 

Link to comment
Share on other sites

Salutare stimate domn,dumneavoasta nu ati respectat modelul de reclamatie pus la dispozitie de forumul nostru,acest lucru duce la anularea cererei dumneavoasta plus ca nu aveti destule dovezi legate de inculpatul @KreTzU8 doar niste copy paste,rog inculpatul @KreTzU8sa dea replay la aceasta reclamatie fara dovezi ca sa putem inchide cazul si sa ne putem desfasura activitatea in liniste,o zi buna!

  • Like 1
  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

Buna ziua stimati colegi, reclamati si reclamanti.

Va aduc la cunostinta ca este imperios necesara interventia in acest sensibil subiect a domnului @KreTzU8, care, fara voia sa a intrat intr-o polemica cu sus numitul reclamant.

Fara a tegiversa, fara a aduce alte obiectiuni eu aa declara aceasta reclamatie nula, din care citez fara scrupule! Motivul si timpul reclamatiei, acestea fiind declarate nule datorita timpului acestei banari (2 minute).

Prin puterea mea si investirea adusa de @RAZVAN pe acest server, din punctul de meu de vedere, Contra.

Asa sa ne ajute Dumnezeu!

  • Haha 6
  • Honor 1
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, parpeburta said:

★ Your Nick: salteadesomn
★ Admin/Player Name: marKeloN~~~~~KreTzU_8 
★ Reason: zbori.puiule ( n-am mai intalnit asa ceva pana acum , suferinte de putere pe un server de cs ... )
★ Proof(SS/DEMO) 

************************************************ 
Ban Information 
Name: salteadesomn 
IP: 86.195.167.206 
Reason: zbori.puiule 
Ban Length: 2 minutes  
Unban Time: 2:17:04 4/8/2024 
Admin Name: marKeloN~~~~~KreTzU_8 
Admin SteamID: STEAM_0:1:572671761 
 
If you think you were banned unfairly, report this information to our website: 
https://globalelite.ro/forum
************************************************ 

★ Map: de_dust2 cred din cate imi amintesc 
★ Date/Time: 2 jumate dimineata 

 

Citez :

 

Subsemnatul salteadesomn, vă adresez prezenta reclamație referitoare la comportamentul inadecvat și abuziv manifestat de către utilizatorul cunoscut sub porecla „Markelon” pe serverul de Counter-Strike:CS.GlobalElite. În data de 4/8/2024, am fost nejustificat și arbitrariu exclus (banat) din comunitate de către „Markelon” zis KreTzu, fără nicio încălcare demonstrabilă din partea mea a regulamentului comunității.

Această acțiune abuzivă pare să fi fost motivată nu de protejarea integrității sau a bunului mers al jocului, ci de dorința lui „Markelon” de a impresiona o utilizatoare pe nume Rose, căreia i s-a lăudat în cadrul unei conversații pe Teamspeak3 cu puterea sa de a exclude membri din comunitate. Această comportare nu numai că subminează încrederea în conducerea și administrarea corectă a serverului, dar reflectă și o utilizare personală, egoistă și neetică a prerogativelor acordate de superiorii săi.

Solicit revizuirea deciziei de excludere din comunitate și implementarea unor măsuri disciplinare adecvate împotriva lui „Markelon” pentru abuz de putere și comportament neadecvat. Aștept cu interes soluționarea acestei probleme într-un mod care să reflecte respectul față de toți membrii comunității.

Vă mulțumesc pentru atenția acordată acestei situații și sper într-o rezolvare rapidă și echitabilă.

Cu respect, salteadesomn

folositi am2 acelasi dildo?

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

We apologize for any inconvenience you may have experienced while playing on our server. We strive to provide a fair and enjoyable gaming experience for all players. We take all complaints seriously and will investigate the issue further to ensure that our admins are following the rules and providing a positive environment for everyone. Thank you for bringing this to our attention, and we hope you will continue to enjoy playing on a different comunity !

  • Haha 1
  • Love you 1
Link to comment
Share on other sites

★ Nick-ul tau:marKeloN~~~~~KreTzU_8
★ Numele Admin-ului/Player-ului :salteadesomn
★ Motiv: Ti-am dat ban 2 ore pentru ca ai facut monitor cu prietenu tau  erai pe ts cu el mai in jos  tau ti-am atras atentia si ai contiunua +  iti bateai si joc  martor e kazuya ovidiu dybala si cine mai era.
★ Dovada(SS/DEMO)
★ Harta:de_dust2
★ Data/Ora: 2:17:04 4/8/2024

  • Honor 1
  • Love you 1
Link to comment
Share on other sites

  • Manager Server

salut te astept ts sa rezolvam 

banner.jpg

FONDATOR : @RAZVAN MODUL :CLASIC | IP :188.212.100.158:27015 | DNS : CS.GLOBALELITE.RO | STATUS :  Nk7bz7d.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...