Jump to content

Our Partners
living the best life..

K3roS3x


Rusnak
 Share

Recommended Posts

Nickname:Rusnak

Nickname-ul adminului reclamat:K3roS3x

Data si ora:14.04.2024 - 23:13:49 

Motivul reclamatiei:Am dat rebuy de he-uri in baza la tero pe harta kabul.Din moment ce am citit regulamentul pentru prima data,am inteles ce se poate intampla in legatura cu acest fapt, imi asum si pe aceasta cale imi cer scuze .Insa dupa parerea mea ban-ul dat de admin e injust, prea dur si nu concorda cu sanctiunea din regulament care zice asa:ca ''in functie de gravitate'' trebuia sa primesc ori slay sau ban de 120 de minute, nu ban permanent. 

Dovada prin consola:cs1.6.thumb.jpg.0fa807f2bfa6d5c35d697b112f2a8d1d.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

Nu înțeleg de ce faceți rebuy mai ales dacă știți ca nu e permis. 

  • Like 1

                                      .

Link to comment
Share on other sites

Mane, de ieri mi-am facut cont pe forum dupa ban, desi nu am stiut de regula cand am avut ocazia sa intru la inceput pe server....mda greseala mea.Dar ban-ul permanent nu mi se pare o decizie corecta atat timp cand nu am facut ceva si mai grav. 

Link to comment
Share on other sites

- salut, având în vedere ca ai întrat, ți-ai făcut cont, ai citit regulamentul serverului, ți-ai dat seama ca ai greșit și ți-ai cerut și scuze, ai șanse mari ca adminul în cauza sa revină asupra deciziei! 

- te rog sa ai putina răbdare, situația se va rezolva. 

- dar pe viitor sper sa eviți situațiile de genul. 

- mulțumesc de înțelegere. 

  • Like 3

cine ma cunoaste.... ma stie.

Link to comment
Share on other sites

parerea mea e ca nu iti trebuie facultate sa iti dai seama ca nu e voie sa folosesti meniul de arme de 2 ori pe runda! daca mori si primesti revive da! dar asa folosesti de 2 ori he de 2 ori fb etc! 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • Founders

A-ți fost anunțați de 3 ori .

Ai făcut rebuy din runda 2 până în runda 6.

Când ajung acasă îți scot ban-ul, pentru efortul de a face cerere.

Legat de sancțiune, era mai blândă dacă nu continuai să faci, am făcut spam fără rebuy, dar tu și restul nu v ați oprit . 
:acceptat:

  • Like 3

 

b_460x42_C000000-000000-1F2642-8790AE-FF

 

b_560_95_1.png

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...