Jump to content

Our Partners
living the best life..

Sc0rp!0n UnBan


Recommended Posts

  • Administrators

Vă rugăm să încărcați această configurație din folderul dvs. cstrike pentru a o verifica și a vedea care sunt cele 7 linii de alias

scorpi.cfg (MD5: 545AF4CB1EFFBF7E2A4DE1651D3358B1) (Size: 4346) (Alias count: 7) (Lines: 241) (Binary: False)

ICH BIN EINFACH LOYAL

Link to comment
Share on other sites

Salut,din cate am inteles de la @BricheTTe ai fost prins cu 19 allias-uri jucand pe server,degeaba scoti din ele acum si dai wg,ai jucat cu alea si ai fost prins asa ca ramai cu ban-ul parerea mea

Link to comment
Share on other sites

Salut ! 

Nu am avut niciodata 19 alias uri . Am fotografiat tot config ul , numai exista nimic altceva . Joc cu acest config de 20 de ani . Mi a fost verificat si rasverificat cfg - u de foarte multi Admini . 

Daca voi credeti ca ce se afla in acest config da de inteles ca as fii un trisor si ca nu respect acest joc , va voi intelege decizia ! 

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators

Chiar și așa, eliminați orice linie care începe cu ALIAS, în orice caz, banul dvs. va rămâne până când le veți elimina

ICH BIN EINFACH LOYAL

Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, Scorpion90 said:

Salut ! 

Nu am avut niciodata 19 alias uri . Am fotografiat tot config ul , numai exista nimic altceva . Joc cu acest config de 20 de ani . Mi a fost verificat si rasverificat cfg - u de foarte multi Admini . 

Daca voi credeti ca ce se afla in acest config da de inteles ca as fii un trisor si ca nu respect acest joc , va voi intelege decizia ! 

https://www.wargods.ro/wcd/cfg.php?id=2865412

ia vezi cate sunt pe asta

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Parerea mea e sa ramai cu ban-ul....degeaba le mai scoti acum daca ai fost prins jucand cu ele pe server,si totusi ai avut 19 allias-uri

Link to comment
Share on other sites

Ce rai vati facut ma :))) omu incearca dati o sansa, daca se mai prinde cu ceva in cfg e banat e simplu nu e ca si cum a avut aim sau wall ... strict parerea mea care nu conteaza, dar sunteti obraznici vad :))))😁

dcP.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

  • REFLX locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...