Jump to content

Our Partners
living the best life..

[NORD] Cerere unban superstar.


superstar
 Share

Recommended Posts

Nickul vostru: superstar.
IP-ul: 31.5.220.184
STEAMID-ul: STEAM_0:1:13530383
Motivul pentru care aţi primit ban: mi-au fost facute ss-uri , precizez ca nu le-am gasit in cstrike si nu le gasesc nici acum, am scris pe chat si ceilalti incercau sa ma ajute sa le gasesc cumva si asta nici macar nu a asteptat sau sa ma ajute in vreun fel sa dovedesc nevinovatia, am facut si wg si l-am prezentat lui AIC respectivul care atunci m-a pus sa fac wg si daca tin minte bine am mai dat un wg la nu stiu care admin si am fost clean, pe cand asta nu vorbeste si nu te ajuta ca sare direct cu banul in cap, nu am ce poze sa ii dau daca nu apar in cstrike, inca o data ma repet, incercam sa le gasesc si mai erau pers pe server care scriau ce si cum si unde sa le caut sa le gasesc dar a dat asta ban ca disperatul ca se crede mare admin.
Adminul care te-a banat: TrabanT GPL
Ora aproximativă: 18:25-30
Dovezile tale (Print la consola):  https://imgur.com/a/Ui13dYf

Link to comment
Share on other sites

Dupa aprox 10  minute de asteptare, imi zici ba ca iti trebuie cont pe imgur.. ba ca nu stiu ce... Am intrebat adminii inainte sa iti fac poze, daca ti s-au mai facut pe acest server. Da, ti-au mai facut si colegii mei si le ai dat intr-un final. Deci se poate !

Inca astept pozele facute de mine, Limbajul pe care il folosesti nu este chiar unul decent si civilizat, acum, la adresa mea, ti-am facut poze... am asteptat.. m-ai luat cu ho... am tacut din gura... am tot asteptat pozele. Chiar daca printr-un absurd nu s-au salvat  pozele din cauza cs-ului, sunt sigur ca unul dintre admini te-a indrumat unde poti descarca cs-ul bun care salveaza si pozele, daca tii mortis ca ai mai fost verificat de "n" ori.  Asta ca sa vezi cat de "disperat" sunt. 

 

Edited by Ciupanezu89
Link to comment
Share on other sites

Nu o da in diverse, si nu veni cu tupeu aici sa comentezi si sa  te dai nevinovat ca vezi doamne ai intrebat si ca ai facut si ca limbaj, nu te-am jignit deocamdata 😉 ,pe cand puteai sa astepti sa rezolv problema , anterior am dat dovezile verificarilor tuturor da?, aici nu este vorba de coduri si de joc samd, ca pot gasii alt server, dar eu aici incerc sa demonstrez ca nu am coduri bai nenea, iar ca idee tu ai dat ban, tu poti astepta sa verifice altii si sa faca altii treaba , momentan tu nu ai nimic de obiectat aici, ai doar de asteptat contradictoriul 😉

Link to comment
Share on other sites

- bun, deci am intrat la om in pc cu teamview, am  scos folderele de la ascuns, am  cautat pozele dar nu le-am gasit, am intrat pe alt serv si am facut poze si acum apar,

- mentionez ca are w11,

- singura solutie este o verificare de la colegul hyv in pc,

- dpmdv asta este rezolvarea, eu am jucat cu el ore intregi si nu  am vazut  nimic suspect, 

- eu sunt de parere ca merita o sansa,

- te rog sa nu te mai "iei" ce colegul care ti-a facut poze, el si-a facut doar datoria!

- multumesc.

Edited by n0-way

cine ma cunoaste.... ma stie.

Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, superstar said:

Nu o da in diverse, si nu veni cu tupeu aici sa comentezi si sa  te dai nevinovat ca vezi doamne ai intrebat si ca ai facut si ca limbaj, nu te-am jignit deocamdata 😉 ,pe cand puteai sa astepti sa rezolv problema , anterior am dat dovezile verificarilor tuturor da?, aici nu este vorba de coduri si de joc samd, ca pot gasii alt server, dar eu aici incerc sa demonstrez ca nu am coduri bai nenea, iar ca idee tu ai dat ban, tu poti astepta sa verifice altii si sa faca altii treaba , momentan tu nu ai nimic de obiectat aici, ai doar de asteptat contradictoriul 😉

Vezi ca aerul tau de superioritate nu duce nicaieri,ba dimpotrivă 

Nici un admin nu e obligat sa îți intre ție în pc sa caute pozele sau mai stiu eu ce,o facem noi ca vrem să ajutăm unii playeri.dar tu după comportamentul pe care îl ai aici nu prea meriți.I a un kit de CS de aici http://www.cs16go.ro ca să nu ai problema cu nesalvatul pozelor 

Putin mai ușor ca e spre binele tău 

  • Like 1

 
spacer.png

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, 7bullets said:

Vezi ca aerul tau de superioritate nu duce nicaieri,ba dimpotrivă 

Nici un admin nu e obligat sa îți intre ție în pc sa caute pozele sau mai stiu eu ce,o facem noi ca vrem să ajutăm unii playeri.dar tu după comportamentul pe care îl ai aici nu prea meriți.I a un kit de CS de aici http://www.cs16go.ro ca să nu ai problema cu nesalvatul pozelor 

Putin mai ușor ca e spre binele tău 

omule, nu am nici un fel de aer, sunt painea lui dumnezeu daca stii cum sa ma iei, nu am jignit pe nimeni, nu am vorbit urat de nimeni sunt pe treaba mea, respect cutare alea alea, eu doar ii explic omului ca nu a avut rabdarea necesara sa astepte eu nu sunt aici sa ma cert cu nimeni, problema a fost verificata si rezolvata cu pozele, eu am facut referire la faptul ca dansul nu m-a ajutat sau asteptat catusi de putin sa incerc sa fac ceva... multumesc.

Link to comment
Share on other sites

În fine.uite cum facem.iti scoatem banul iar tu o sa descarci kitul nostru de cs de pe linkul pe care ți l am dat eu mai sus

Daca o sa intri pe sv fara kitul nostru și esti prins iar cu ăla care nu salvează pozele nu mai primești unban 

:acceptat:
:tc:

Edited by 7bullets
  • Like 3

 
spacer.png

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...