Jump to content

Our Partners
living the best life..

Unban


Recommended Posts

Salutare staff, cred ca v-ati plictistit deja de mine si cererile mele.

 


Ban Information 
Name: $scorpyons$ 
IP: 142.170.122.89 
Reason: no.verde 
Unban Time: Permanent Ban 
Admin Name: deranj@usor 
Admin SteamID: STEAM_0:1:61

 

Adminul deranj mi-a facut poze le-am dat pozele si banul a fost pe motiv ca nu e verde cand mi-a facut poza eu asa le am cum le vedeti si voi, dupa mi-a cerut wargods si i-am zis sa astepte ca am o eroare cand incerc sa fac wargods "We encountered an error while trying to communicate with the server! Please try again later!" 

I- am zis daca mai poate astepta 2 minute si incerc sa rezolv dar nu a mai avut rabdare.

https://imgur.com/a/LWnLZk8

Aici este linkul cu pozele, am incercat sa va pun si pozele aici doar ca sunt prea mari si nu prea pot se pare ca.

 

Multumesc si o zi buna!

Link to comment
Share on other sites

  • Founders
  • Te salut! problema la wargods se rezolva cu solutia data de ei direct pe website: (https://prnt.sc/pDRLEuOmBJdl) si pentru poze lipseste cea verde deci va trebui sa descarci un kit de cs de aici: ( www.cs16go.ro ) website-ul nostru de counter-strike! oricare de acolo. pe urma revii aici cu o poza din cs-ul nostru si ma voi asigura ca vei primi unban! 

banner.jpg?1696773440

semnatura.png

"𝘐'𝘮 𝘢 𝘱𝘰𝘱𝘶𝘭𝘢𝘳 𝘭𝘰𝘯𝘦𝘳 𝘵𝘩𝘦𝘺 𝘢𝘭𝘭 𝘬𝘯𝘰𝘸 𝘮𝘦 𝘣𝘶𝘵 𝘥𝘰𝘯'𝘵 𝘳𝘦𝘢𝘭𝘭𝘺 𝘬𝘯𝘰𝘸 𝘮𝘦"

Link to comment
Share on other sites

nu are poza verde.... l am rugat sa faca un wg in loc sa ii dau ban..a zis ca ii da eroare..i am dat si link sa ia alt cs..www.cs16go.ro...

Link to comment
Share on other sites

Salut!

Eu am downloadat ceea ce ai zis tu ForWWarD v,arianta lui Equi , ca sa inteleg ar trebui sa am pozele pe care Deranj le-a facut in versiunea noua downloadata? (Nu de alta doar ca eu nu am nimic) .

Pentru wargods am reincercat iarasi doar ca nu a mers, eventual am sa ma uit pe YouTube la un tutorial cum se face.

Deranj,nu vazusem cand mi-ai dat link ca eram pe website la wargods si cred ca de aceea n-am vazut ca ai scris , dar oricum nu stiu daca puteam sa fac ceva cu ce mi-ai dat tu ca nu pare sa mearga.

Mersi si o zi buna!

Link to comment
Share on other sites

Am downloadat o alta varianta si asta a mers doar ca eu nu gasesc in folder nicio poza si nu gasesc nici poza colorata cum ziceti voi (intr-adevar cand Deranj mi-a facut poza ecranul meu s-a facut semi verde pentru cateva milisecunde, dar mi-i s-a parut ca a devenit asa dupa ce a facut poza), daca stiti voi ce pot sa fac mai mult va rog sa-mi ziceti, doar ce vreau sa specific e ca daca as fi avea coduri nu m-as fi chinuit atata sa obtin un , unban intr-adevar asta nu e o scuza care sa ma scuteasca pe mine de la a proceda exact cum trebuie atunci cand un admin crede ca ai coduri, ce vreau sa zic e doar ca imi place serverul si comunitatea joc mai rarut cand am timp si chiat nu mi-as dori sa imi iau ban permanent din cauza ca nici nu stiu, e pc sunt eu de vina e poza habar nu am cert e ca nu am nicio poza verde.

 

Mersi again!

Link to comment
Share on other sites

..ai unban...a zis alex sa faci poza cu cs ul de la noi instalat mah 😄

nu sa cauti poza colorata 😄 :)))

un TC la topic..multumesc

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ah ok:)))) Si cred ca pierdusem cateva zeci de minute bune sa caut poza si tutoriale.:))))

Mersi frumos Deranj, uite aici si poza sper ca e buna, alta nu stiu exact ce puteam pune.

 

O zi buna !

Screenshot 2024-05-07 000528.png

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...