Jump to content

Our Partners
living the best life..

[Cerere Grad] zditc


zditc
 Share

Recommended Posts

Numele tau: Casian A.G

Varsta: 20

Descrie-te in cateva cuvinte: Ajut cu ce pot și ce știu, inclusiv cu ce nu știu. Mereu incerc sa învăț lucruri noi, și desigur să îmi dai silința in orice, o idee buna trebuie executată de un om bun.

De ce doresti accesul?: Avem nevoie de staff TS3 și desigur să mă ocup de la creat canale la iconițe și orice altceva legat de TS3

"Ai citit regulamentul" ? : thebest

Cu ce ai putea sa ajuti?: Cam orice este nevoie, tu îmi ceri, eu învaț cum se face daca nu știu și execut.

ID unic: eMzAVja3pTYeKVQHu5/2CbuHWHo

Ce propunere ai pentru teamspeak?: Am 2 pt aceasta Categorie de Forum:

1. Periodic (la alegerea voastră ) sa se schimbe cuvântul cheie pt a ne asigura ca lumea citește regulamentul. Iar când se editează acesta sa nu scrie Cuvânt cheie: **** ci sa se implementeze random cuvântul, pt că în așa fel nu poate da lumea CTRL+F sa caute cuvânt cheie și gata , fara să citească nimic.

 

2. Cererile mai vechi de grad, nu m-am uitat, sa fie ori mutate în Arhivă ori sa fie editate pt că lumea sa nu facă copy paste la cuvântul cheie de asemenea. Practic sa ne asiguram că lumea chiar citește și arată implicate încă din start, sa nu se facă cereri la bulan, sau oameni care doar vor grade.

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...