Jump to content

Our Partners
living the best life..

Cerere Admin Omuldinumbra [RESPINS]


Omuldinumbra30
 Share

Recommended Posts

 Numele tau real: Bajenaru Ciprian

        Numele de pe CS:  OmuldinumbraRomania

        Steam_id:  Omuldinumbra30

        Câți ani ai?:  36

        Obiectivul tau?:  Sa am grija de server si de codati

        Timp dedicat pentru activitate:  5-8 ore pe zi

        Experienta ca si admin (Si de cand joci counter-strike).: 10 -14 ani

        Care este motivul pentru care aplici ca si admin?:  Sa am grija de server si pe timp de noapte cand este cazul ca ziua sunt online

        Cum te vezi pe tine? (Descrie-te):  Sunt cu simtul umorului,sunt happy,crazy dar si am si momente cand sunt nervos si cand sunt sunt calcat pe coada nu permit asa de usor

        Ai citit regulamentul nostru? (Cuvant cheie).:  NGB

 

giphy2.gif

Link to comment
Share on other sites

:contra:

Aștept să ne cunoaștem pe ts, apoi revino cu o cerere! (ts.globalelite.ro, canalul NORD)

Cu toții ne dorim admini de calitate, așa că ne vei înțelege de ce vrem să cunoaștem pretendentul pe ts înainte de a-i oferi grad pe server!

În legătură cu limbajul, am observat că uneori îl ai „colorat”, însă asta nu este o soluție! Când ești acuzat, există soluții (gag/ban, care poate merge până la permanent, dacă injuriile sunt foarte grave), nu rezolvi nimic dacă răspunzi înapoi!

STEAM_ID-ul, este greșit, tu ai trimis steam community id. Pentru a vedea STEAM_ID-ul, scrie status în consolă atunci când ești pe server, și îl găsești în dreptul numelui tău (sub forma STEAM_0:X:XXXXXXXXXX).

Link to comment
Share on other sites

Ca si admin ai obligatia sa stai TS ,atat timp cat esti pe sv.

Intra de pe-acum TS,pana se inchide cererea ta,sa te faci putin cunoscut si cu siguranta o sa primesti accept.

:pro:si de la mine.

Link to comment
Share on other sites

  • Premium Member

:pro:

𝐒𝐨𝐦𝐞𝐭𝐢𝐦𝐞𝐬 𝐲𝐨𝐮 𝐣𝐮𝐬𝐭 𝐝𝐨𝐧'𝐭 𝐡𝐚𝐯𝐞 𝐭𝐨 𝐠𝐢𝐯𝐞 𝐚𝐧𝐲 𝐦𝐨𝐫𝐞 𝐞𝐱𝐩𝐥𝐚𝐧𝐚𝐭𝐢𝐨𝐧𝐬 𝐚𝐧𝐝 𝐥𝐞𝐭 𝐲𝐨𝐮𝐫 𝐟𝐚𝐜𝐭𝐬 𝐬𝐩𝐞𝐚𝐤 𝐟𝐨𝐫 𝐭𝐡𝐞𝐦𝐬𝐞𝐥𝐯𝐞𝐬

 

Link to comment
Share on other sites

  • Founders

eu cred ca ar trebui sa fii multumit ca te las sa te joci pe SV (dupa toate prostiile ce ai facut, si amanintari si alte cacaturi),  si dupa sa vorbim de admin!

Dar sunt slabe sperante!!

Intai vreau sa te vad activ TS, sa te cunoasca lumea (eu te cunosc deja si-mi ajunge, ca mi-ai facut apul calendar)

PE moment cererea ramane respinsa!

:tc:

  • Haha 1

Daca te culci prost, cand te destepti tot prost esti!

Link to comment
Share on other sites

  • Tomo changed the title to Cerere Admin Omuldinumbra [RESPINS]
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...