Jump to content

Our Partners
living the best life..

Reclamație Robert


AndroleX
 Share

Recommended Posts

@Robert, care e și fondator, dă dovadă de lipsă de bun simț! Pe lângă faptul că nu mi-a dat like-uri la postările de la secțiunea concursuri, pentru care am tras pe brânci până m-am spetit, nu mi-a făcut cinste pentru gradul de C.E.O. server, la care recent a fost promovat. Eu am fost singurul care a crezut îl el când era la pământ, atunci când nimeni nu o făcea. Nu am cerut mult, o vacanță în Dubai, un ferrari, ceva simbolic, mărunt, acolo. Dar el nu.

Pe deasupra, mă lasă și fără crăciunițe, @rilecsmi-e martor! Eu mă chinui să combin fetele, îl las pe botul ăsta de massive să le păzească până intru, și când intru, ce să vezi? Se bagă robert peste mine!

Așa ceva nu e posibil în România anilor 2023! Vă rog să luați măsuri!

 

Edited by AndroleX
  • Haha 2
  • TOP 1
Link to comment
Share on other sites

:))  n-am stiut ca ai asteptari asa mari de la mine... ti-as fi luat ceva, acum e prea tarziu , deja esti suparat :))  o lasam pentru la anul si ne descurcam noi si cu craciunitele..

  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Robert said:

:))  n-am stiut ca ai asteptari asa mari de la mine... ti-as fi luat ceva, acum e prea tarziu , deja esti suparat :))  o lasam pentru la anul si ne descurcam noi si cu craciunitele..

Ok, Moșu` mi-a dat să-ți-o împachetez pe Jesse Jane pentru Crăciun, dar având în vedere comportamentul tău din ultimele minute, cred că ți-l îmapechetez pe @Tomo! Sper să nu pai puteți sta pe scaun niciunul după revelion!

Succes!

 

P.S: @rilecs, ai grijă că divorțez de tine dacă te mai prind pe centură!

Edited by AndroleX
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
On 22.12.2022 at 12:12, r.i.p said:

nu ti ai luat?

pastile andro.jpg

Asta a fost chiar buna🤣🤣

hkoWl7I.jpeg.92cb5b439b5423a4d9c6d601d67be80f.jpeg

Incearca sa fi mai bun in fiecare zi😇😈😎

        Semnat: Teo the killer

   Nume Cs: NFS Legend|Teo the killer

      Whatsapp: 0720481458

     Youtube music playlist: Click (new update every day,week)

Cand pun ochi pe luneta curat tot de pe planeta😈😇😎

Visit GameTracker.com for the latest game server information!

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...