Jump to content

Our Partners
living the best life..

Cerere unban Nord [ACCEPTAT]


GIK.CU.K
 Share

Recommended Posts

  • Premium Member
  • Numele dumneavoastră: GIK.CU.K
  • Numele celui reclamat:C02
  • Motivul reclamației:Mi s-a dat ban pe motiv OpenGL
  • Descriere a situației: Eu nu am mai jucat cs de ani buni e prima data cand aud  ban pe motiv de OpenGL ce reprezinta macar sa ma lamureasca cineva.
  • STEAMID-ul STEAM_0:0:72737862

 

Link to comment
Share on other sites

  • Premium Member

Si ce ar trebui sa vad in wg ala dupa cum am precizat ultima oara cred ca am jucat cs 1.6 acum 8 9 ani ce e neinregula ?

Cfg le-am luat de pe net si il folosesc pe razz2.cfg , de cand e motiv de ban un cfg ?

 

Edited by GIK.CU.K
Am adaugat ceva
Link to comment
Share on other sites

  • Premium Member

Bun am inteles ...

1 Nici macar nu folosesc cfg ala (Nu aveti sa ma crede-ti pe cuvant ce ii drept )

2 Pot sterge cfg etc reinsta cs

3 Se poate da ban pe o perioada de 1 2 3 h motiv reins cs , permanent mi se pare absurd pentru un cfg

 

Link to comment
Share on other sites

Daca ai sters acel cfg poti lua unban , dar sincer voi credeti ca daca jucati cu fel si fel de cfg-uri sunteti tari , eu joc din 2000 si nu am jucat in viata mea cu prostii de gen totul default doar cateva comenzi pentru internet gen rate croshair etc... cu cat joci mai simplu cu atat este mai bine si sincer nu ma asteptam la tine sa joci cu cfg-uri plin de aliasuri..... bafta la unban.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • Premium Member

Am intrat aseara pe ts i-am trimis me mega lui co2 cfg respectiv si de unde l-am downladat , eu nejucand de foarte mult cs nu mai tine minte toate comenzile de lag etc si pur si simplu am cautat pe net cfg cs 1.6 2023 si e cred a 3 pagina de cautare https://download-cs-16.ro/cfguri.html e al doilea cfg cel cu aliasuri .... eu am luat la rand 3 cfg si am ramas la cel razz2.cfg .

Tin sa precizez ca nu am jucat cu acel cfg cu aliasuri nici macar odata pe serverul nord , l-am incercat mi sa parut o porcarie si am down urmatorul .

p.s pute-ti sa il down sa il trageti sa vedeti ca e o mizerie , eu doar cautam un cfg pentru comenzi anti lag si fps .

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, rilecs said:

daca imi arati de unde ai downloadat cfg-ul ala de pe internet , sunt si eu pro unban

Gata, spor la joc @rilecs! Spune-mi când îl termini de instalat, ca să-mi împodobesc banlist-ul cu tine 😁

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • Tomo changed the title to Cerere unban Nord [ACCEPTAT]
  • Tomo locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...