Jump to content

Our Partners
living the best life..

Reclamatie zalmoxis


valentinionut22
 Share

Recommended Posts

• Nickname :Valentin*_*

• Nickname-ul adminului reclamat :Zalmoxis

• Data si ora :13.03.2023/17:25

• Motiv reclamatie :i-am zis accestui admin de 2 3 runde la rad nu a luat flash i-am zis "iesi ma dq de aici " asta nu este o injuratura grava ,dar sunt de acord cu gag daca l-am deranjat dupa care ma amenita ca urmatoarea data imi da ban ,eu stiu ca se da gag nu ban ,dupa care la 2 min i-am cerut un wargoods pe server dupa care accest admin a folosit comanda de kick pe mine este corest asa ceva ca admin sa dai kick sa ameniti un player ca dai ban ?

• Dovada ( print consola / demo ) :https://imgur.com/a/UUzifZy dovada cand amenita ca da ban urmatoarea data.

https://imgur.com/a/UUzifZy -si urmatoarea poza in care primesc kick cand i cer wargoods .

 

Link to comment
Share on other sites

Am fost de fata !

1.Nu se cere wg (player-admin /admin-player / player-player / admin-admin).Wg au voie sa ceara oricui,doar fondatorii si detinatorii.Totusi adminul in cauza putea sa trateze cu indiferenta rugamintea ta de a da test wg.

2."iesi ma draq,tu nu iei flash".Eu de obicei ,prima abatere o trec cu vederea,nici macar gag nu dau.El putea sa-ti dea gag,apoi daca insistai kick sau ban.Ordinea la astfel de abateri sunt gag/kick /ban.Totusi nu cred ca a gresit atat de mult prin acel kick.

3.Eu unul nu as lua-o ca o amenitare "data viitoare iti dau ban",ci mai mult ca o avertizare.

Dupa parerea mea,amandoi ati gresit (greseli usoare ,mici,aproape invizibile) si ar trebui sa trecem peste.Lasa-ti putin de la voi pe viitor si totul o sa fie bine 🙂 ,doar suntem oameni in toata firea,nu ?!

Link to comment
Share on other sites

Scrie destul de clar sa pastrati un limbaj decent intre voi si fata de admini.eu zic sa va mai ponderati cand va enervati si sa nu mai decurgeti imediat la injuraturi.

Din punctul meu de vedere reclamatia nu isi are rostul pentru ca nu ti a dat decat un kick atat.

BE1DE846-A543-48CA-957B-6348B5D1DF5F.png

 
spacer.png

Link to comment
Share on other sites

  • Founders

pt un simplu kick nu cred ca are rost sa faci reclamatie, din moment tu ai fost ala care a gresit

parerea mea....

:tc:

  • Like 1
  • Thumbs Up 1

Daca te culci prost, cand te destepti tot prost esti!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...