Jump to content

Our Partners
living the best life..

[CS] Off-Topic


RAZVAN
 Share

Recommended Posts

  • Manager Server

Am decis sa deschid subiectul OFF-TOPIC . Aici puteti discuta ce vreti in limita bunului simt .Asa ca, cum va mai e viata ? 

 

 

 

 

 

 

banner.jpg

FONDATOR : @RAZVAN MODUL :CLASIC | IP :188.212.100.158:27015 | DNS : CS.GLOBALELITE.RO | STATUS :  Nk7bz7d.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Manager Server

Mie imi intra bani pe 30 dar tot la iei ma gandesc ;)))) de azi

  • Haha 1

banner.jpg

FONDATOR : @RAZVAN MODUL :CLASIC | IP :188.212.100.158:27015 | DNS : CS.GLOBALELITE.RO | STATUS :  Nk7bz7d.gif

Link to comment
Share on other sites

Doarme si mai si munceste... Pe unde se poate cei drept 😂😂 Dar totusi... Ce muzica va place ? Mie imi plac mixurile de club ,rapp ,hip hop ,trap ,raggae ... Si nu in ultimul rand la baute manele multe... Salam ,Tzanca ,Miraj etc...😂🤗

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Eu as propune sa discutam daca aplicam regulamentul sau nu il aplicam? 

 

In regulament scrie de ex 

-Campul in zonele intunecate este STRICT INTERZIS ex:-negreala sau baza ct la cutie pe de_dust2,Se aplica pe orice mapa in locuri intunecate

 

I-am dat slap unui player sa nu mai stea in baza la TT la cutii unde e la fel ca la CT intuneric si normal ca omu ma luat la 13-14 ca de ce ii dau slap? i-am spus ca, conform regulamentului nu are voie acolo 

Iar el mi-a spus pai cum ca si adminii stau acolo si ca i-a confirmat 2 admini ca se sta acolo

 

Pana la urma, ce facem? Aplicam regulamentul sau il ignoram?

Link to comment
Share on other sites

  • Manager Server

Panda ca sta in baza tt sa ct primeste slay la finalul rundei pe d2 la negreala nu are voie asta scrie in regulament daca ai vun dubiu cautama pe mine sau @dC?pe ts si vorbim multumesc

banner.jpg

FONDATOR : @RAZVAN MODUL :CLASIC | IP :188.212.100.158:27015 | DNS : CS.GLOBALELITE.RO | STATUS :  Nk7bz7d.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • dC? changed the title to [CS] Off-Topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...