Jump to content

Our Partners
living the best life..

[NORD] RECLAMATIE TOMITA / BIZ*BV / FCSB.MARIAN


REFLX
 Share

Recommended Posts

  • Administrators

Numele reclamantului : REFLX

Ora/ Data : 27.09.2023

Nume codat : tomita / FcSb.Marian : Biz*Bv ( not about cheats )

Ip / SteamID codat : 
# 8 "tomita" 1072 STEAM_0:1:555954200  

Motiv reclamatie : Am crezut că a avut o interdicție de 11 zile din cauza comportamentului său și s-a întors din nou înjurând același tip și făcând aceleași lucruri copilărești. Îmi pare rău pentru asta, dar este un idiot prost. Spunând tuturor că l-am interzis pentru că a spus că am trucuri în computerul meu în timp ce l-am interzis pentru că a înjurat pe mine și le-am spus că am trucuri acum pentru că am lovit HS doar când aveam un wg roșu în 2022. și acel roșu wg a fost explicat la vkg. asta nu m-a suparat dar ce m-a enervat este ca sunt 2 ADMINI care il privesc spunand orice vrea sa spuna si ii dau "ungag" dupa ce a injurat pe mine; și când cer să-l călușească, ei doar urmăresc, Biz*Bv și FcSb.Marian

Dovada :

 image.png

image.png

image.png

Alte precizari : Sper să se întâmple ceva acum pentru că am terminat cu tomita asta copilărească.

 

ICH BIN EINFACH LOYAL

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators

Oamenii intră să se joace pe server pentru a se distra și eu intru să le iau toate rahaturile și când vorbesc atunci ei spun că greșesc

ICH BIN EINFACH LOYAL

Link to comment
Share on other sites

nu stiu pt ce imi faci mie reclamatie....eu am intrat pt ca erau putini jucatori...si am zis pana plec la munca sa  stau spectator....!  eu nu am apucat sa vad discutile voastre....plus ca erqam ff somnoros....mi-ai spus mie ceva???/ puteai sa imi scri pe steam

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
6 minutes ago, bizbv said:

nu stiu pt ce imi faci mie reclamatie....eu am intrat pt ca erau putini jucatori...si am zis pana plec la munca sa  stau spectator....!  eu nu am apucat sa vad discutile voastre....plus ca erqam ff somnoros....mi-ai spus mie ceva???/ puteai sa imi scri pe steam

Te-am văzut în mișcare, ar fi trebuit să vezi chatul. Doar dacă nu te-ai concentrat asupra ei

ICH BIN EINFACH LOYAL

Link to comment
Share on other sites

@REFLX din cate stiu este a doua oara cand ii faci reclamatie lui tomita,a doua oara cand te injura foarte urat,de familie.stiu ca tomo a vorbit cu el si i-a zis sa se potoleasca altfel primeste permanent.o sa fie banat permanent

Iar cu ceilalti admini care nu si-au facut treaba o sa discutam

Scuze pentru cele intamplate,promitem ca de data asta se rezolva

Edited by 7bullets
  • Like 1

 
spacer.png

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...