Jump to content

Our Partners
living the best life..

Cerere unban Marioos


Marioos
 Share

Recommended Posts

Salut. Dupa multi ani, am reinstalat cs-ul si m-am alaturat pe serverul vostru.

Am primit ban dupa o verificare cu soft-ul descarcat de pe www.wargods.ro, link-ul rezultat fiind aici  Marioos - Report 2738582 | WarGods Cheat Defender
Am analizat link-ul si tot ce observ e faptul ca folosesc un alt cfg, lucru ce nu cred ca ar justifica un ban. Ceea ce am rulat in cs se gaseste pe website-ul cstrike.ro , aici Counter-Strike config .cfg files (cstrike.ro) -  cfg-ul gh0sT_z0r.cfg

Este vechi de peste 10 ani si il folosesc pentru ca e singurul in care pot apasa shift ca toggle si nu ca buton  de tinut apasat. Il puteti descarca si verifica. Pot fi macar informat daca acesta e motivul sau ce altceva nu a fost in regula? Multumesc

 

Link to comment
Share on other sites

Salut,da,din cauza aceluincfg ai luat ban deoarece contine 250 de aliasuri,iar aliasurile sunt interzise de orice fel.nu ai voie cu nici un alias.sterge acel cfg,fa alt scan wg si posteazal aici in cererea ta de unban

Edited by 7bullets

 
spacer.png

Link to comment
Share on other sites

Am citit regulamentul, 

  • Alias-uri  cat si modele ESL sau orice tip de ajutor ce va face sa trageti mai bine sau sa aveti un AVANTAJ este strict interzis si se pedepseste cu BAN PERMANENT

    Acel config contine multe comenzi de chat admin, multe grafice de chat, toate cu alias-uri, plus alte scurtaturi ce erau valabile prin 2009.  Imi era de folos pentru shift, apasam doar o data si ramanea slow walk, precum in cs;go etc. Voi cauta alta varianta.

Am renuntat la acel cfg si rescanat  :   https://www.wargods.ro/wcd/report.php?id=2739012
Ramanem de acord ca pe acest server sa nu fie folosit nimic. 

Multumesc

Link to comment
Share on other sites

  • Founders

Ai primit unban! poti sa descarci si un kit de cs de la noi www.cs16go.ro 

:tc:

:acceptat:

banner.jpg?1696773440

semnatura.png

"𝘐'𝘮 𝘢 𝘱𝘰𝘱𝘶𝘭𝘢𝘳 𝘭𝘰𝘯𝘦𝘳 𝘵𝘩𝘦𝘺 𝘢𝘭𝘭 𝘬𝘯𝘰𝘸 𝘮𝘦 𝘣𝘶𝘵 𝘥𝘰𝘯'𝘵 𝘳𝘦𝘢𝘭𝘭𝘺 𝘬𝘯𝘰𝘸 𝘮𝘦"

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...