Jump to content

Our Partners
living the best life..

Cerere admin kngw


kngw
 Share

Recommended Posts

 Numele tau real:  Walid

      Numele de pe CS:  kngw

       Steam_id:   STEAM_0:0:189224117 

       Câți ani ai?:  27 

     Obiectivul tau?:  Sa ajut serverul pe timp de noapte si periodic ziua .

      Timp dedicat pentru activitate: 2-3 ore ( putin mai mult in zilele libere)

      Experienta ca si admin (Si de cand joci counter-strike).: Am avut o perioada lunga de pauza cu cs 1.6 si nu am fost admin pe nicaieri recent.. ultima oara am fost pe cs.llg  (sper ca nu am deranjat pe nimeni ca am scris) timp de 2 ani de zile, pe atunci aveam 16 ani .. in momentul in care am facut 18 ani am plecat din tara si am renuntat . Cs joc de cand aparuse 1.5 cu mici pauze .

   Care este motivul pentru care aplici ca si admin?:  1. Imi place foarte mult comunitatea si cum am spus in cererea anterioara, ma simt ca la un lan din 2009 cand intru seara pe ts .

2. Ideea de a ne conecta pe TS zi de zi, mi se pare ca asta tine tot ce trebuie aproape  

3. Sa ajut cat de mult pot server-ul 

     Cum te vezi pe tine? (Descrie-te): Sunt o fire calma si imi place sa respect oamenii din jurul meu 

       Ai citit regulamentul nostru? (Cuvant cheie).:  C|_|v@nt ch3ie:  NordRules  (Se raspunde cu acesta la intrebarea "Ai citit regulamentul?" din cadrul cererilor de admin).

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • Founders

:pro:

banner.jpg?1696773440

semnatura.png

"𝘐'𝘮 𝘢 𝘱𝘰𝘱𝘶𝘭𝘢𝘳 𝘭𝘰𝘯𝘦𝘳 𝘵𝘩𝘦𝘺 𝘢𝘭𝘭 𝘬𝘯𝘰𝘸 𝘮𝘦 𝘣𝘶𝘵 𝘥𝘰𝘯'𝘵 𝘳𝘦𝘢𝘭𝘭𝘺 𝘬𝘯𝘰𝘸 𝘮𝘦"

Link to comment
Share on other sites

  • Tomo locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...