Jump to content

Our Partners
living the best life..

abuz gag 60 min


breakeven
 Share

Recommended Posts

• Nickname : breakeven

• Nickname-ul adminului reclamat : Adolf Hitler [ForWWarD]

• Data si ora : ora 22:30 - 23:00 - 23:30 (n am tinut cont, tin minte doar ca a fost inainte de revelion)

• Motiv reclamatie : Am primit gag 60 de minute din cauza ca am spus : "gata cu entuziasmul asta fals" , se vede si in screenshot

• Dovada ( print consola / demo ) : https://imgur.com/a/3nqlKw3

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, breakeven said:

• Nickname : breakeven

• Nickname-ul adminului reclamat : Adolf Hitler [ForWWarD]

• Data si ora : ora 22:30 - 23:00 - 23:30 (n am tinut cont, tin minte doar ca a fost inainte de revelion)

• Motiv reclamatie : Am primit gag 60 de minute din cauza ca am spus : "gata cu entuziasmul asta fals" , se vede si in screenshot

• Dovada ( print consola / demo ) : https://imgur.com/a/3nqlKw3

Am uitat sa mentionez ca face misto de playeri, se vede si in screenshot "Gata grinch" , si urmat de amenintari , cum ar fi : "Daca eram langa tine te dadeam cu capul de tastatura" , se poate verifica. Imi pare rau ca nu am facut ss uri in continuare, nu mi a venit pe moment

Link to comment
Share on other sites

- zic sa fie pedepsit Adolf! Sa ii trimitem 20 de 🍻 și sa fie forțat sa le bea! 

- dacă tu consideri ca trebuie reclamat și pedepsit pentru "entuziasm fals" eu personal consider ca locul tău nu este pe serverul nostru! Și îți recomand să cauți "entuziasm adevărat" în alta parte. Este o tara libera. E stângul tău. Sper sa ai destul iq încât să-ți dai seama cât de pueril ai reacționat și pe server și pe forum. 

  • Like 1
  • Haha 4

cine ma cunoaste.... ma stie.

Link to comment
Share on other sites

Avand in vedere ca e fondator  despre sanctionari nu putem vorbi ,cat despre gag incearca si tu sa fi mai calm cand joci pe un cs  1.6 sau baga hudsaytext- 0 si numai vezi chatul te joci linistit crede-ma e baiat ok  nu da gag de nebun va-ti provocat reciproc

Link to comment
Share on other sites

  • Founders

Repet ca tot a trecut craciunul, persoanele ca tine care cauta anturaj si se baga singuri in seama nu au ce cauta la noi, caracterul si respectul conteaza doar, cea ce tu ai dat dovada ca nu ai prin replicile tale acide catre mine si jucatori ca si cum tu ai fi detinut acest server sau ai fi fost cineva..

  • Ai putin respect si bagare de seama cand vi la om in casa! descaltate.
  • Like 1
  • Love you 1

banner.jpg?1696773440

semnatura.png

"𝘐'𝘮 𝘢 𝘱𝘰𝘱𝘶𝘭𝘢𝘳 𝘭𝘰𝘯𝘦𝘳 𝘵𝘩𝘦𝘺 𝘢𝘭𝘭 𝘬𝘯𝘰𝘸 𝘮𝘦 𝘣𝘶𝘵 𝘥𝘰𝘯'𝘵 𝘳𝘦𝘢𝘭𝘭𝘺 𝘬𝘯𝘰𝘸 𝘮𝘦"

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, ForWWarD said:

 

  • Ai putin respect si bagare de seama cand vi la om in casa! descaltate.

Si daca ii put picioarele? 🤣

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

  • Founders

:tc:

banner.jpg?1696773440

semnatura.png

"𝘐'𝘮 𝘢 𝘱𝘰𝘱𝘶𝘭𝘢𝘳 𝘭𝘰𝘯𝘦𝘳 𝘵𝘩𝘦𝘺 𝘢𝘭𝘭 𝘬𝘯𝘰𝘸 𝘮𝘦 𝘣𝘶𝘵 𝘥𝘰𝘯'𝘵 𝘳𝘦𝘢𝘭𝘭𝘺 𝘬𝘯𝘰𝘸 𝘮𝘦"

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...