Jump to content

Our Partners
living the best life..

[Cerere] Admin KiLL`Ed


KiLL Ed
 Share

Recommended Posts

  • Vârstă (minim 16): 28 din pacate :))
  • Numele de pe CS: KiLL`Ed
  •  Experienta Admin [Foarte Bună/Bună/Medie]: Foarte buna
  •  Admin de Zi/Noapte?:  Ambele 
  •  Ore (Link game-tracker): am pierdut aproximativ 20 de minute sa fac rost de link pe gametracker dar din pacate nu are claim dat , si pe gametracker.rs nu imi gaseste numele. Dar am aproximativ undeva la 15-20 de ore , m-a mai vazut lumea pe server ocazional :))
  •  O sa stai on pe teamspeak cat timp esti pe server ?: Da , doar ca momentan intampin niste probleme la microfonul de la casti
  •  STEAM (ON/OFF): On
  • Motivul pentru care vrei Admin?: Sincer , initial nu prea este nevoie de staff nou din cate am vazut pe server , dar eu fiind bufnita uneori(Mai intru pe la 2-3 dimineata pe server) , mai schimb mapa ,  mai scot codatii afara , adica mentenanta necesara cand este nevoie
  •  Sunteți conștient că dacă vă abateți de la regulament primiți Remove/Down?: Categoric , asta daca n-ai pile , daca ai pile nu primesti chiar daca te abati :))
  •  Ai citit regulamentul nostru? (Cuvant cheie).: n-ai cum sa joci "fara-arma" acest joc :))
Link to comment
Share on other sites

  • Informatii generale despre jucator
    Nume: KiLL`Ed
    Prima data online: 08.10.2023. 14:55
    Ultima data vazut online: 02.01.2024. 01:14
  • Statistici
    Fraguri total: 174
    Timp online: 02:53:16
     
    In 3 luni destul de putine ore, asta daca e real ce spune gametracker,
    Cu jumatate de gura, PRO
Link to comment
Share on other sites

Pro, l am mai vazut pe server, cred ca are mai multe ore si cunoaste majoritatea playerilor care joaca aici. 

 

Edited by Mr.Lavitza
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • Manager Server

pro

  • Like 1

banner.jpg

FONDATOR : @RAZVAN MODUL :CLASIC | IP :188.212.100.158:27015 | DNS : CS.GLOBALELITE.RO | STATUS :  Nk7bz7d.gif

Link to comment
Share on other sites

Deja sunt multi admini care au făcut cerere doar pentru VIP, nu prea te-am văzut și crede-mă că am stat ceva pe server in ultimele 2 săptămâni. Momentan contra, după ce vad mai multa activitate o sa dau pro. Spor la joc !

Link to comment
Share on other sites

  • Founders

Avem foarte multa nevoie de admini de noapte in principal, daca zici ca stai noaptea, sa stii ca nu se schimba mapa pe timp de noapte deoarece predomina boosturile, si astia nu joaca altceva.. dar e nevoie pentru codati.. de aceea:

:acceptat:

Lasa mi te rog in privat numele din joc si o parola pentru admin. Succes!

  • Like 1

b_460x42_C000000-454545-393737-0084FF-B2

Link to comment
Share on other sites

  • vKg locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...