Jump to content

Our Partners
living the best life..

Problema sau mi se pare?


Recommended Posts

  • Nume:  fino al novantesimo
  • Problema (ce ai vazut si descrie): flashul prea "slab" 
  • Cum ai observat chestia respectiva?:  Am jucat atat pe serverul CS.Globalelite cat si pe Nord si am avzut o diferenta la flashuri
  • Acolo daca luai flash stateai cateva secunde bune alb, pe cand aici 1 flash nu face mare lucru. 

REPET: poate mi se pare mie, asa ca fara posturi urate.

Link to comment
Share on other sites

- salut, hai sa iti explic: Fiecare server are setarile lui, nu sunt doua servere la fel. Setarile  generale sunt implementate in asa fel incat  jocul sa fie fluid si distractiv in acelasi timp.

- fondatorii au gandit setarile in asa fel incat sa fie un joc omogen si placut pentru toti jucatorii. Nu cred ca te-ai distra asa mult daca ai lua un flash si te-ai trezi mort in fiecare runda?

- gandeste-te ca nu toti jucatorii sunt pro si stiu sa "fereasca cu succes un flash"  [si chiar si aia pro il iau cateodata, nu te poti ascunde de toate], doar sa inchizi ochii :))

- parerea mea ca este in regula cum sunt setate anumite lucruri [nu numai flashul]. 

- multumim de sesizare.

- spor la joc si te astept pe server sa ne alergam :))

Edited by n0-way
  • Love you 1

cine ma cunoaste.... ma stie.

Link to comment
Share on other sites

  • Founders
4 hours ago, n0-way said:

- salut, hai sa iti explic: Fiecare server are setarile lui, nu sunt doua servere la fel. Setarile  generale sunt implementate in asa fel incat  jocul sa fie fluid si distractiv in acelasi timp.

- fondatorii au gandit setarile in asa fel incat sa fie un joc omogen si placut pentru toti jucatorii. Nu cred ca te-ai distra asa mult daca ai lua un flash si te-ai trezi mort in fiecare runda?

- gandeste-te ca nu toti jucatorii sunt pro si stiu sa "fereasca cu succes un flash"  [si chiar si aia pro il iau cateodata, nu te poti ascunde de toate], doar sa inchizi ochii :))

- parerea mea ca este in regula cum sunt setate anumite lucruri [nu numai flashul]. 

- multumim de sesizare.

- spor la joc si te astept pe server sa ne alergam :))

:tc:

banner.jpg?1696773440

semnatura.png

"𝘐'𝘮 𝘢 𝘱𝘰𝘱𝘶𝘭𝘢𝘳 𝘭𝘰𝘯𝘦𝘳 𝘵𝘩𝘦𝘺 𝘢𝘭𝘭 𝘬𝘯𝘰𝘸 𝘮𝘦 𝘣𝘶𝘵 𝘥𝘰𝘯'𝘵 𝘳𝘦𝘢𝘭𝘭𝘺 𝘬𝘯𝘰𝘸 𝘮𝘦"

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...