Jump to content

Our Partners
living the best life..

[Cerere Grad] KiLL`Ed


KiLL Ed
 Share

Recommended Posts

Nume : KiLL`Ed
Vârstă : 28
Pentru ce grad aplici ? : Super-Moderator
Motivul pentru care aplici ? : Cer acest grad deoarece doresc să mă ocup de majoritatea forumului , deoarece în ultima perioadă am găsit foarte multe nereguli la "General Category" și acuma fiind în concediu medical , am timp să mă ocup să fac ordine pe acolo
Cata experienta aveti (Moderare): 100% , deoarece am avut cateva comunități oarecum "renumite" acum cațiva ani și cunosc foarte bine cu ce se mănancă. [Inclusiv forumuri cu platforma IPB 3]
*Ai citit regulamentul? (cuvant cheie) : CMGE
* Categoria unde doriți acces : Categoria generală
Alte informații despre dumneavoastră : Activez de aproximativ 4 luni aici , îmi place comunitatea și este bine echilibrată , eu vreau să mențin echilibrul ăsta cat de mult pot , din cauza asta m-am gandit să dau o mana de ajutor , pentru că , să dai copy-paste este ușor , dar să postezi conform regulamentului pentru categoria respectivă , este mai greu. Eu nu sunt genul să postez cat de mult să se vadă activitate.. activitate ai cand totul este aranjat și puse la locul lor. Știu că am cerut deja un grad poate prea mare , dar am menționat de ce doresc asta. Vă mulțumesc în avans !

Edited by KiLL Ed
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators

imi place energia ta si sper sa ramai cu ea 😄
Te voi atribui la sectiunea multimedia, in timp vei accesa pentru mai multe 😄

:acceptat::tc:

ICH BIN EINFACH LOYAL

Link to comment
Share on other sites

  • REFLX locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...