Jump to content

Our Partners
living the best life..

Reclamație AIC


mARIAAA IT
 Share

Recommended Posts

 

Nickul vostru: maRIAAA IT
IP-ul: 86.127.162.193
STEAMID-ul: STEAM_0:0:41499151
Motivul pentru care aţi primit ban: cum as fi băiat gen 
Adminul care te-a banat: AIC 
Ora aproximativă: 22:00
Dovezile tale (Print la consola): https://ibb.co/Dk9L6y2 

Asa se întâmplă când nu le dai apă la moară și atenție te baneaza , și din câte știu nu am obligația să răspund la toți , răspund la cineva vreau si nu numai asta sunt multe de adăugat 

Link to comment
Share on other sites

În primul rând nu e contul meu cum am mai spus , în al 2 lea rând pun ce poză vreau , în al 3lea rând ști vorba aia " vulpea când nu ajunge la struguri , spune ca sunt acrii" acela fiind tu .. da a avut acel băiat steamul ăsta nu înseamnă ca sunt aceeași persoană , poți verifica ip netului !

Link to comment
Share on other sites

Problema nu este fiindca  esti fata sau baiat ci istoricul tau wargods si apropo tu  inca  aveai ban pe sv de la alt admin vechi stai linistit/a  ca nu se baga nimeni cu tine in seama cu japca Contra si salut k😂aie

  • Haha 2
  • Thumbs Up 1
Link to comment
Share on other sites

la ce poze ai ma faci sa vomit.... ce sa mai vb de struguri!! hai ts si vb cu noi sa ne domnstrezi ca nu esti baiat!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nu stau să îți demonstrez ție nimic, știe cine trebuie ca sunt fată , când am luat gradul și în alte zile am vorbit dacă tu stai  afk câte 10 zile e fix problema ta ! Poate confirma tomo, libra .. si mai sunt câte știu ca sunt fata . Să nu vorbim de poze , nu ți a cerut nimeni părerea .

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

CONTRA AI FOST BANAT DE BRICHETA CAND AVEA ADMIN  SI MAI AVEAI SI ADMIN/. ACU CEAI ZIS HAI SA INCERC ALT CV SA  PUI NUME DE FATA SA ITI  IEI VIP SI DUPAA FACI CE VREI .TRAVESTITULE 

CONTRA 

Link to comment
Share on other sites

E atat de scump un steam incat sa trebuiasca sa-l primesti/cumperi de la altcineva ? Intreb si eu 😂

 

Cum ziceau si baietii, puteai intra ts sa discutati si probabil se rezolva problema, daca tot zici ca nu ai nimic de ascuns ! 

  • Like 1
  • Thumbs Up 1

                                      .

Link to comment
Share on other sites

Marcu tu ești pe lângă total nu ai treabă cu nimic . Dacă am luat steamul de la băiatul acela ce nu înțelegi ca nu am niciun cod V AM DAT WG ȘI IERI ȘI ALARTERI a ieșit wg ul albastru altceva ce vrei să îți mai demonstrez vand ca ești tare fustrat ca te băteam din orice poziție . PS: cred ca unii ați încurcat jocul ăsta cu viața reală , auzi să îmi demonstrezi ca ești fată , unde suntem la judecată . Când am intrat prima dată pe aceasta comunitatea vorbeam , da când am văzut ce se vorbește pe ts am preferat să mă pun pe mut , nu stau să mă cert cu al meu din cauza la unii ca și bagă și își scoate ! 

Link to comment
Share on other sites

Maria,sau Marian ce oi fi tu…nici nu ma intereseaza.acest steam id a fost a lui ASFASS,acest asfaas a avut admin la noi anul trecut și a fost prins de brichette cu croshair awp și bricheta l a banat

Acum coincidență e prea mare să iei tu steam ul fix de la adminul care a fost banat.Ca să eliminăm orice dubiu propun o verificare la tine în calculator pentru coduri.Cat despre marcu și aic eu cred ca știu să admineze destul de bine,nu cred ca ești tu în măsură să îi judeci ca are cine sa ii tragă la răspundere dacă au greșit cu ceva

  • Like 2

 
spacer.png

Link to comment
Share on other sites

Vă bate o fată și plângeți eu sunt ASFAAS și m am jucat pe steamul ei înainte, 7bullet și brichette oricum voi nu aveți nicio treabă cu jocul ăsta, crosshair awp e un skin nu cod 

  • Haha 2
  • TOP 1
Link to comment
Share on other sites

Ee cum dracu nu ai intrat tu pe forum un an de zile de cand ai luat ban și ai venit acuma cand a luat Marian ban?

Stiti ceva,I a rămâneai voi 2 banati și terminați cu circul

:respins:

:tc:

 

 

Edited by 7bullets
  • Like 2
  • Haha 2
  • Thumbs Up 1
  • Congrats! 1

 
spacer.png

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...