Jump to content

Our Partners
living the best life..

reclamatie Mr.Heineken


radu_remerx
 Share

Recommended Posts

• Nickname : radu_remerx

• Nickname-ul adminului reclamat : Mr.Heineken

• Data si ora : azi 11:22

• Motiv reclamatie :  ban 2h, ca el e baiat baiat

• Dovada ( print consola / demo ) :

 Exces de zel, i-am zis ca joc de mult timp si din placere  si el mi-a dat ban dupa ce i-am atras atentia ca am mai fost verificat si acum 2 zile de alt admin (coleg de-al acestuia) si i-am dat pozele cerute pentru verificare iar acest lucru l-a deranjat  ca mi-am permis sa fac astfel de comentarii la adresa lui desi nu l-am jignit in niciun fel. Rog un moderator sa scoata demo si sa verifice aceste aspecte. Cred ca avem dreptul de a ne exprima opiniile si nemultumirile ca traim in democratie iar adminul trebuie sa fie un exemplu pentru ceilalti jucatori, sa dea dovada de tact, obiectivitate, respect si sa nu aplice regulamnetul dupa ureche sau dupa bunul plac si daca nu-i convine ce zice un jucator sa dea  ban ca sa-si arate suprematia si ca e inzestrat cu puterea aceasta de admin. Nu doresc sa fie sanctionat adminul doar sa i se atraga atentia sa nu mai fie asa de acid cu jucatorii. Multumesc anticipat! Daca am gresit prin atitudinea mea, si pe buna dreptate imi cer scuze...nu sunt o persoana conflictuala si nu caut cearta, nu sufar de cs ci doar am vrut sa aduc in atentie comportamentul unor admini.

Link to comment
Share on other sites

invata sa te comporti pe un sv.eram si eu de fata cand ti a facut poze si ai inceput cu tot felul de discutii gen: "i ati pozele punele in rama si punele deasupra capului sa te gandesti la noapte la ele"

eu zic ca te a sanctionat regulamentar ca prea aveai chef de cearta

  • Thumbs Up 1

 
spacer.png

Link to comment
Share on other sites

Te-am rugat destul de frumos sa prezinti pozele si pe urma joci linistit. La care tu ai spus ca sa le salvez si sa le pun deasupra patului sau cv de genu...dupa modul cum te-am tratat eu, nu cred ca trebuia sa exagerezi cu exprimarile astea...invata pe viitor sa fi mai sociabil ! Bafta

  • Like 3
  • Thumbs Up 1
Link to comment
Share on other sites

Haha ce mi plac astia ca tine, vin aici ei fiind nevinovati, cand ai inceput sa l mistocaresti pe Heinenken si te am rugat insistent sa termini cu mistocareala nu ne ai ascultat, acum vii si plangi , eu zic sa il mutati in permanent, nu ne trebuiesc atitudini deastea pe server si oameni fara caracter, zi buna

Link to comment
Share on other sites

  • Founders

L 02/18/2024 - 11:18:48: [ 81.18.84.1** | STEAM_0:1:23915799 ] radu_remerx: sa le scoti si sa le pui pe perte seara deasupra patyului cand dormi

L 02/18/2024 - 11:19:21: [ 81.18.84.17**| STEAM_0:1:23915799 ] radu_remerx: nu ma pot juca din cauza la astia ca voi care sunteti mari admini

L 02/18/2024 - 11:20:20: [ 81.18.84.1** | STEAM_0:1:23915799 ] [Mort] radu_remerx: n ai cum frate cand vezi 2 -3 din astia care au invatat sa faca ss

Noroc ca nu ai fost arogant

RECLAMATIE NEFONDATA

:tc:

  • Like 2
  • Haha 2
  • Honor 1

Daca te culci prost, cand te destepti tot prost esti!

Link to comment
Share on other sites

  • Tomo locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...