Jump to content

Our Partners
living the best life..

Pro Verificare!


RUN
 Share

Recommended Posts

Nick: Run

ID:STEAM_0:0:445162339 
IP:86.127.124.241

ORA:21:30 aproximativ

Motiv: refuz verificare

Alte detalii:Cu cateva ore inainte mi s a cerut un wargods de catre adminul 7bullets! Cu putina stangacie intrun final am dat adminului acel wargods pe care intre timp l am deschis si eu si constatand, ca imi apare ceva cu rosu dar clean totusi.Intrun final am fost lasat sa joc in continuare ca fiind curat. Dupa alte cateva ore, un alt admin watcher sau ceva de genul m a pus spec. si mi a cerut sa imi faca o verificare in pc, printrun anumit program SOPREMO! O metoda noua pentru mine si care drept sa spun m a pus pe ganduri si m a ingrijorat tinand cont ca fiecare om are stocat intru pc foarte multe informatii, care mai de care valoroase! Am refuzat ferm aceasta verificare, stiind ca asta v a duce spre ban! Mi am asumat cu parere de rau aceasta decizie dar dupa cateva ore petrecute pe aceast forum ,am observat ca aceasta verificare (metoda) e practicata in aceasta comunitate si nu exista plangeri pe aceasta tema. mi am facut curaj sa accept si eu aceasta verificare cu programul teamviewer, un program care imi inspira si mie incredere si cu care sunt  familiarizat cat de cat! Multumesc si sper sa imi acordati o sansa  si sa va convingeti singuri ca eu sunt clean si problema ar fi in alta parte nici vorba de vreaun hack pt cs1.6

Edited by RUN
Link to comment
Share on other sites

Salutare, daca joci de mult cs ar trebui sa stii ca sunt anumite programe pentru verificarea hackurior. Te asteptam pe TS pentru verificare dar sa nu cumva sa fi dau un reset la windows 😄

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...