Jump to content

Our Partners
living the best life..

Cerere Unban ryp.


Recommended Posts

  • Founders

@ContESmith ce s-a intamplat? Nu stii costiia de ban, sau nu inteleg.. lamureste-ne tu, te rog

b_460x42_C000000-454545-393737-0084FF-B2

Link to comment
Share on other sites

Pro Unban :), ryp ca si un sfat pt data viitoare, incearca te rog frumos sa nu mai injuri atata pe sv, inteleg ca uneori este frustrant, dar din pacate se ajunge dupa la chestii de genul acesta. Nu meritai clar ban permanent .

Edited by SiminaZ

SiLZh7k.gif

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, SiminaZ said:

Pro Unban :), ryp ca si un sfat pt data viitoare, incearca te rog frumos sa nu mai injuri atata pe sv, inteleg ca uneori este frustrant, dar din pacate se ajunge dupa la chestii de genul acesta. Nu meritai clar ban permanent .

Eu stiu si inteleg, dar daca e sa o iei si invers..Cand 5 insi spun ca ala are aim nu vede...dar daca am injurat a vazut..plus ca mie mi a dat ban si la ala cu aim nu...I am anuntat si u@ si nu a vazut...dar ca am injurat a vazut..

Link to comment
Share on other sites

Pro unban,imi cer scuze pentru cele intamplate o sati scriu si la reclamatie mai detaliat ceea ce ma deranjat!  incearca sa vorbesti civilizat in continuare !!

Link to comment
Share on other sites

  • Manager Server

Salut vei primi unban T/C

banner.jpg

FONDATOR : @RAZVAN MODUL :CLASIC | IP :188.212.100.158:27015 | DNS : CS.GLOBALELITE.RO | STATUS :  Nk7bz7d.gif

Link to comment
Share on other sites

  • RAZVAN locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...