Jump to content

Our Partners
living the best life..

Recommended Posts

Propun sa:

- se puna limita per echipa pentru polare, 4-5-6 la 16 insi per echipa, nu stiu.

- se scoata double jump de la orice grad, e clasic pana la urma, nu furien, cum joaca unii, nu dau nume ca se supara Equilibrium.

- se dea vot pentru mape la inceputul rundei, nu la sfarsit sau in timpul ei ca apasam butoane aiurea si nu stim ce votam, de asta iese amr sau assault peste train s.a.m.d

  • Haha 1

bet on me

Link to comment
Share on other sites

Salut! 

De abia ti-ai făcut cont si vii cu pretenții 🤣

1. Nu e ok sa restricționezi

2. Se plătește pentru double jump

3. Asa se da, doar ca ți-am zis, ești prea nou. 

 

Mulțumesc. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, chanaynay said:

Propun sa:

- se puna limita per echipa pentru polare, 4-5-6 la 16 insi per echipa, nu stiu.

- se scoata double jump de la orice grad, e clasic pana la urma, nu furien, cum joaca unii, nu dau nume ca se supara Equilibrium.

- se dea vot pentru mape la inceputul rundei, nu la sfarsit sau in timpul ei ca apasam butoane aiurea si nu stim ce votam, de asta iese amr sau assault peste train s.a.m.d

Vezi ca nici nu ți s-a uscat bine cerneala și deja devii obraznic 

Nici una din cele propuse de tine nu se va aplica inafara de vot,insa sa stii ca votul se anunta cu cateva secunde inainte 

  • Like 1

 
spacer.png

Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)

Cam rea lumea aici, cam rea.

 

1 hour ago, Stendhal ✮ said:

Salut! 

De abia ti-ai făcut cont si vii cu pretenții 🤣

1. Nu e ok sa restricționezi

2. Se plătește pentru double jump

3. Asa se da, doar ca ți-am zis, ești prea nou. 

 

Mulțumesc. 

1) mie personal mi se pare foarte ok, pentru ca uneori din 10 insi, macar 5 au polare, cati au din 16?

2) stiu ca se plateste, ca am si eu, dar nu e asta ideea. Din punctul de vedere al unui player "nou" sau al unuia caruia nu i s-a uscat bine "cerneala", nu mi-e ok sa verific / sa fiu batut de pe cutii pe care in mod normal nu te poti urca, sa ajunga cineva intr-un anume punct pe harta mai repede decat e normal s.a.m.d.

3) asa se da, da, dar uneori doar din gura ca vot se da cu totul altfel, nu zic ca mereu, dar cam des.

 

12 minutes ago, 7bullets said:

Vezi ca nici nu ți s-a uscat bine cerneala și deja devii obraznic 

Nici una din cele propuse de tine nu se va aplica inafara de vot,insa sa stii ca votul se anunta cu cateva secunde inainte 

Scuzati-ma ca am indraznit sa fac si eu o propunere, Dumnezeilor.

Edited by chanaynay

bet on me

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...