Jump to content

Our Partners
living the best life..

cerere unban


Recommended Posts

Nickul vostru: Sharingan
IP-ul: 84.232.190.57
STEAMID-ul: STEAM_0:1:57955814
Motivul pentru care aţi primit ban: Un motiv total aiurea , in care nici macar n-am primit dovezi ca as avea ceva eu si Rinnegan.
Adminul care te-a banat: Kerros3x ceva in genu asta, nu ii stiu numele
Ora aproximativă: 00:15 probabil
Dovezile tale (Print la consola): Nu cred ca e nevoie de ss cu banul, cine ar mintii in legatura ca a luat ban . Majoritatea erau pe sv, nu pot intra sa fac ss ca e full sv 

P.S : Keross3x si hvy1 , asteptam si eu si Rinnegan niste ss cu dovezi concrete ca am avea ceva, am intrat ts, hvy l-a verificat pe Rinnegan prin supremo si n-a zis nimic, dupa am primit ban permanent si pe TS asa la misto , si eu si Rinnegan, chiar daca pe mine nu m-a verificat, am dat si wg albastru, acum stam sa ne chinuim la un amarat de wg sa-i dam bypass in conditiile in care jucam o data la nush cate zile pe un public? Macar spuneti frate care e motivul, ne-ati dat ban si pe ts asa la misto aiurea . Asteptam ceva dovezi totusi, ne dati ban asa la misto fara sa spuneti nimic. 

Link to comment
Share on other sites

  • Founders

Dovezile tale (Print la consola): Nu cred ca e nevoie de ss cu banul, cine ar mintii in legatura ca a luat ban . Majoritatea erau pe sv, nu pot intra sa fac ss ca e full sv 

pe asta nu prea am intetes-o, dar asteptam sa vedem ce zice adminul in cauza...

 

Daca te culci prost, cand te destepti tot prost esti!

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Tomo said:

Dovezile tale (Print la consola): Nu cred ca e nevoie de ss cu banul, cine ar mintii in legatura ca a luat ban . Majoritatea erau pe sv, nu pot intra sa fac ss ca e full sv 

pe asta nu prea am intetes-o, dar asteptam sa vedem ce zice adminul in cauza...

 

Pai acolo scrie sa postez dovada ca am luat ban, pai ce rost mai are sa mai pun dovada, de ce as mintii ca am luat ban? Si nu am apucat sa fac din prima ss , dupa era full sv si n am mai putut

Link to comment
Share on other sites

EDIT :asta e ultimul reply de-al meu, ii astept pe admini sa isi dea cu parerea, uite, ca sa fie treaba treaba, am facut si ss la consola, motiv: verificare intra ts, am intrat ts si mi-am luat ban permanent si eu si Rinnegan asa la misto. vreau sa vad dovezi, stiu ca nu avem nimic si de asta insist, nu stiu cine ar insista asa daca ar stii ca umbla cu coduri

https://imgur.com/a/o7ZKqHH

Link to comment
Share on other sites

  • Founders

A-ti facut monitor ma ... nu inteleg dc te mai chinui sa faci cerere
A facut @ hvy  verificare la amandoi, v-a spus clar ca a-ti sters ce nu trebuie .

 

A-ti fost interzisi si in trecut tot de mine si acum la fel ...

Nu mai zic de "primul wg" si etc + family share la steam-uri si etc 🙂 Stii tu mai bine

:tc::respins:

  • Like 1
  • Congrats! 1

 

b_460x42_C000000-000000-1F2642-8790AE-FF

 

b_560_95_1.png

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...