Jump to content

Our Partners
living the best life..

Cerere acces - Alex


alexoff
 Share

Recommended Posts

  • Numele tau: Alexandru
  • Varsta: 22
  • Descrie-te in cateva cuvinte: Mereu descurcaret in orice situatie, auto-control, sincer, glumet (in limita bunului simt), sociabil (cred).
  • De ce doresti accesul?:  Am mai spus-o, imi place de voi, am facut ceva activitate pe server in ultima perioada iar pe langa faptul caci cu functia acordata pot ajuta administratia serverului prin orice, imi pot face noi prieteni so, why not? 😄
  • "Ai citit regulamentul" ? : WEARE  the best.
  • Cu ce ai putea sa ajuti?:  Pe langa faptul ca pot ajuta financiar la nevoie sunt des activ pe server si pot, eventual, prin propria experienta, indruma orice user. Si nu promit ca sunt cel care le rezolva pe toate insa promit ca pot incerca.  Pe langa toate astea, pot acorda atentie si la partea internationala avand in vedere ca vorbesc si alte limbi inafara de romana si/sau engleza.
  • ID unic: https://www.zinguard.net/user/623de0ebf351ea6eee037a75/info
  • Ce propunere ai pentru teamspeak?: Intensificarea staff-ului pentru ca vorba merge mai departe, poate ajuta la populare pe langa faptul caci chiar este nevoie avand in vedere ca sunt aici pentru ca am primit mesaj de la Elite-Guard pe fapta asta. Transcrierea tuturor canalelor si descrierilor in limba engleza pentru a ne indruma spre un nivel international. Eventimente precum warnight-uri/warday-uri cu prize pool-uri bine gandite.  Concursuri organizate care sa ajute strict la popularea serverului.  Sunt multe de gandit si pus la punct pentru dezvoltare insa asta trebuie facuta cand suntem toti pe teamspeak pentru ca fiecare poate venii cu o idee geniala.

Thanks.

a lot of bla bla bla...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...