Jump to content

Our Partners
living the best life..

[Propunere] Categorii.


neestQQ
 Share

Recommended Posts

Nume: neestQQ

Cum o sa ajute propunerea ta?: aerisirea forumului

Propunere: Puteti sa mutati Discutiile Auto/Moto la "Discutii & Socializare" la fel si Mistere & Crime tot la "Discutii Socializare" ca in mistere si crime tot discutii sunt la fel si la alea auto/moto, iar amuzament sa urce sus la Multimedia. Din cate se vede descrierea la multimedia se vorbeste despre "Cele mai recente melodii, filme, stiri legate de viata de zi cu zi si mici joculete le gasiti aici!" categoria Amuzament trebuie mutata sus la multimedia iar alea 2 de le am incadrat in acel chenar rosu sa coboare jos la discutii

Cateva detalii:

Poza(daca e cazul): 

 

4ccd4203-edb4-457e-9275-34f8a8ffba15.jpg

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, neestQQ said:

Nume: neestQQ

Cum o sa ajute propunerea ta?: aerisirea forumului

Propunere: Puteti sa mutati Discutiile Auto/Moto la "Discutii & Socializare" la fel si Mistere & Crime tot la "Discutii Socializare" ca in mistere si crime tot discutii sunt la fel si la alea auto/moto, iar amuzament sa urce sus la Multimedia. Din cate se vede descrierea la multimedia se vorbeste despre "Cele mai recente melodii, filme, stiri legate de viata de zi cu zi si mici joculete le gasiti aici!" categoria Amuzament trebuie mutata sus la multimedia iar alea 2 de le am incadrat in acel chenar rosu sa coboare jos la discutii

Cateva detalii:

Poza(daca e cazul): 

 

4ccd4203-edb4-457e-9275-34f8a8ffba15.jpg

 Salut , "Discutii Auto / Moto" ar fii ok sa fie mutata in acea categorie dar respectiva sectiune "Amuzament" - sa fie redenumita " Meme & Bancuri "

Link to comment
Share on other sites

  • Founders

Revin cu edit. 

banner.jpg?1696773440

semnatura.png

"𝘐'𝘮 𝘢 𝘱𝘰𝘱𝘶𝘭𝘢𝘳 𝘭𝘰𝘯𝘦𝘳 𝘵𝘩𝘦𝘺 𝘢𝘭𝘭 𝘬𝘯𝘰𝘸 𝘮𝘦 𝘣𝘶𝘵 𝘥𝘰𝘯'𝘵 𝘳𝘦𝘢𝘭𝘭𝘺 𝘬𝘯𝘰𝘸 𝘮𝘦"

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Parintele said:

Deja avem Meme și Bancuri acolo

Stiu ca aveti , eu am spus legat de nume la categorie din "amuzament" in "meme&bancuri" , nu am zis sa creem alta noua !

Link to comment
Share on other sites

  • Founders
4 hours ago, Parintele said:

Deja avem Meme și Bancuri acolo

RESPINS

banner.jpg?1696773440

semnatura.png

"𝘐'𝘮 𝘢 𝘱𝘰𝘱𝘶𝘭𝘢𝘳 𝘭𝘰𝘯𝘦𝘳 𝘵𝘩𝘦𝘺 𝘢𝘭𝘭 𝘬𝘯𝘰𝘸 𝘮𝘦 𝘣𝘶𝘵 𝘥𝘰𝘯'𝘵 𝘳𝘦𝘢𝘭𝘭𝘺 𝘬𝘯𝘰𝘸 𝘮𝘦"

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...