Jump to content

Our Partners
living the best life..

[Propunere] Zona design.


neestQQ
 Share

Recommended Posts

Nume: neestQQ

Cum o sa ajute propunerea ta?: -

Propunere: propun sa fie scoasa "Arhiva GFX" inlocuiti cu "Tutoriale" pentru cei care vor sa invete design si sa se faca doar o arhiva la cereri lucrari care acolo o sa fie mutate doar cererile care au depasit 7 zile de cand au fost deschise, iar categoria "Aplica pentru designer" sa fie mutata la categoria 'Zona utilizatorilor' adica la "Aplica pentru grad" ca designer-ul tot din STAFF-ul al acestui forum face parte.

Cateva detalii: -

Poza(daca e cazul): 

Screenshot_1.png

Edited by neestQQ
Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, Alx. said:

Sa zicem PRO dar doar de introducerea sectiunii de "TUTORIALE", in rest toate sunt la locul lor !

48 minutes ago, Alx. said:

 

Arhiva GFX nu și are rost acolo ca n ai ce sa muti in afara de lucrările de la cereri. Așa că mai bine se face in zona cereri lucrări un sub forum numit Arhivă. Mai păcălești niste spatiu pe forum:)

Link to comment
Share on other sites

Just now, neestQQ said:

Arhiva GFX nu și are rost acolo ca n ai ce sa muti in afara de lucrările de la cereri. Așa că mai bine se face in zona cereri lucrări un sub forum numit Arhivă. Mai păcălești niste spatiu pe forum:)

Intr-un fel ai dreptate, poate in viitor cand vor exploda cererile ar putea fii mutata in" cereri lucrari" sa fie puse cele rezolvate !

Link to comment
Share on other sites

Am sa vorbesc si cu colegul meu @*Kent:D* sa vad ce parere are el despre propunerea ta. 

Parerea mea: sa pastram "Arhiva GFX" cum este, deoarece sunt categorii unde se pot face topicuri la misto si asa le muti in arhiva. Tutorialul, e o idee foarte buna pentru a avea de unde sa inveti daca chiar vrei, am sa vorbesc cu kent sa facem treaba asta! "Aplica pentru designer", nu va fi mutata la "Zona utilizatorilor" !

" -Dupa o discutie cu kent si bineinteles cu acceptul lui Forwward, o sa incepem schimbarile!"

Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, Parintele said:

Am sa vorbesc si cu colegul meu @*Kent:D* sa vad ce parere are el despre propunerea ta. 

Parerea mea: sa pastram "Arhiva GFX" cum este, deoarece sunt categorii unde se pot face topicuri la misto si asa le muti in arhiva. Tutorialul, e o idee foarte buna pentru a avea de unde sa inveti daca chiar vrei, am sa vorbesc cu kent sa facem treaba asta! "Aplica pentru designer", nu va fi mutata la "Zona utilizatorilor" !

" -Dupa o discutie cu kent si bineinteles cu acceptul lui Forwward, o sa incepem schimbarile!"

"Parerea mea: sa pastram "Arhiva GFX" cum este, deoarece sunt categorii unde se pot face topicuri la misto si asa le muti in arhiva." daca te referi la topicuri la misto doar in zona strict pentru Design, da, dar daca unu iti face post aiurea in zona prezinta-te sau in zona de mixuri nu il muti la Arhiva GFX il muti la Arhiva generala a forumului, asa da sunt de acord. 

Spor la schimbari :P 

Link to comment
Share on other sites

  • Founders
  • Foarte buna propunerea!

ACCEPTAT

banner.jpg?1696773440

semnatura.png

"𝘐'𝘮 𝘢 𝘱𝘰𝘱𝘶𝘭𝘢𝘳 𝘭𝘰𝘯𝘦𝘳 𝘵𝘩𝘦𝘺 𝘢𝘭𝘭 𝘬𝘯𝘰𝘸 𝘮𝘦 𝘣𝘶𝘵 𝘥𝘰𝘯'𝘵 𝘳𝘦𝘢𝘭𝘭𝘺 𝘬𝘯𝘰𝘸 𝘮𝘦"

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...