Jump to content

Our Partners
living the best life..

ban


REPLAY
 Share

Recommended Posts

  • Supervisors

 This is the post model :

Nickul vostru:
IP-ul:
STEAMID-ul:
Motivul pentru care aţi primit ban:
Adminul care te-a banat:
Ora aproximativă:
Dovezile tale (Print la consola):

 

This pictures is clean , :pro:

animaatjes-counter-strike-93083.jpg

Link to comment
Share on other sites

:contra: Daca va uitati in poze, ii lipseste poza verde, plus ca in poza 1 se vad e puncte galbene in mijloc, si in ultima poza se vede prea calumea si transparent omu de langa el. Eu is contra la acest UNBAN. Acuma treaba voastra faceti cum vreti.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Uitati-va bine ma.  punctele alea sunt de la explodarea HE-ului. plus omul de care zici ca i transparent asa se vede la toata lumea in joc.
   Daca ar avea wall s-ar fii vazut si arma transparenta. chiar daca nu are poza verde e curat!
PRO unban omu numai punea pozele pe forum daca nu l-ar interesa sa joace la noi. hai cu parerea Detinatorilor!!!

Edited by zOdIAc__
Link to comment
Share on other sites

Salut! 

M-am uitat la cererea de unban lui TeddyBear și lui ii apare altfel la poze, poate ca are și steam băiatul Eu știu ca punctele alea sunt de la grenadă, dar %s de le ce mai e? 

Oricum o verificare amănunțită în calculator n-ar strica. 

Edited by Stendhal ✮
Verificare
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, zOdIAc__ said:

Uitati-va bine ma. e curat cap coada. punctele alea sunt de la explodarea HE-ului. plus omul de care zici ca i transparent asa se vede la toata lumea in joc.
   Daca ar avea wall s-ar fii vazut si arma transparenta. chiar daca nu are poza verde e curat!
PRO unban omu numai punea pozele pe forum daca nu l-ar interesa sa joace la noi. hai cu parerea Detinatorilor!!!

Pai si poza verde?

 
spacer.png

Link to comment
Share on other sites

  • Founders
6 hours ago, rtk said:

:contra:lipsa poza verde si cum a spus si zodiac de %s  ce inseamna asta?

Nici acum nu stiti ca la unele cs uri nu apare poza verde si in loc de nr pozei de pe mijloc apare %s ?....

Cat despre punctele galbene, ce sa caute oameni dincolo de zidul din baza ct? Practic dupa zidul ala se termina mapa 😅

  • Like 1
  • Haha 1

b_460x42_C000000-454545-393737-0084FF-B2

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, rtk said:

:contra:lipsa poza verde si cum a spus si zodiac de %s  ce inseamna asta?

Eu n-am zis nimic de %s. Eu am zis clar ca cum sta treaba ca omu nu are wall. si ca nu e bun cs-ul de aia nu se salveaza poza verde. va rog io sa numai lungim, ca e curat  datii UNBAN eu zic ca se poate incheia accest topic ca n-are rost sa mai discutam despre asta. MULTUMESC!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • Premium Member

In locul  numarului de poze de pe mijloc apare "%s" iar despre "poza verde" la unele cs-uri de pe internet nu apar dar se poate rezolva cumparand cs de pe steam sau alt cs de pe net 👍🏿

:acceptat: :tc:

 

  • Like 1

𝐒𝐨𝐦𝐞𝐭𝐢𝐦𝐞𝐬 𝐲𝐨𝐮 𝐣𝐮𝐬𝐭 𝐝𝐨𝐧'𝐭 𝐡𝐚𝐯𝐞 𝐭𝐨 𝐠𝐢𝐯𝐞 𝐚𝐧𝐲 𝐦𝐨𝐫𝐞 𝐞𝐱𝐩𝐥𝐚𝐧𝐚𝐭𝐢𝐨𝐧𝐬 𝐚𝐧𝐝 𝐥𝐞𝐭 𝐲𝐨𝐮𝐫 𝐟𝐚𝐜𝐭𝐬 𝐬𝐩𝐞𝐚𝐤 𝐟𝐨𝐫 𝐭𝐡𝐞𝐦𝐬𝐞𝐥𝐯𝐞𝐬

 

Link to comment
Share on other sites

  • death locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...