Jump to content

Our Partners
living the best life..

demo 1hp


7bullets
 Share

Recommended Posts

fatele meu joc cs de 20 de ani))nu vreu sa te supar cu nimic...dar asta nu e tot ce pot eu))) se poate si mai bine de jucat)))nu te supara,joc de ani multi si niciodata nu am fost suspect la coduri sau ceva...uite la steamul meu e mai mult de 20 de ani activ joc doar pe el!!

 

Link to comment
Share on other sites

On 02.02.2023 at 15:59, 7bullets said:

Stiu.sunt satul de replicile astea

daca tu socoti ca eu am coduri poftim baneazama...eu nu o sa mor de la asta..dar faptul ca tu nu esti increzut ca eu joc cu coduri...si nu poti demonstra cu nimic...acolo unde spui tu ca este ceva ciudat nu vad nimic..one shot drept in capt si prima oara cind trag se vede ca trece pe linga capul lui...sa avut aim..sau ceva ce crezi tu ave din primu glont sa se duca in cap,..am fost si eu admin destule pe multe servere eu nu vad nimic suspect ,lasa sa se daie cu parerea lumea si videm ce zice...

 

Link to comment
Share on other sites

Eu te rog sa nu mai postezi la acest topic pentru ca el este facut strict pentru admini.

L am postat pentru ca cei din staff sa isi dea cu parerea.Multumesc

  • Like 1

 
spacer.png

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

M-am uitat si eu la demo (abia acum am vazut topicul tau bullets)

Nu am vazut nimic concret dubios in demo,nu am vazut urme de cod.Cu totii avem momente cand orice ne iese,gen 1Tap,ace la mix-uri...etc.In vechiul pc aveam un demo cu mine de la mix unde am facut ace cu usp,din care 3 1tapHS.

Foarte bun demo-ul,sunt prinse faze importante,doar ca parerea mea este ca nu am vazut cod acolo.

Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, aiDu said:

M-am uitat si eu la demo (abia acum am vazut topicul tau bullets)

Nu am vazut nimic concret dubios in demo,nu am vazut urme de cod.Cu totii avem momente cand orice ne iese,gen 1Tap,ace la mix-uri...etc.In vechiul pc aveam un demo cu mine de la mix unde am facut ace cu usp,din care 3 1tapHS.

Foarte bun demo-ul,sunt prinse faze importante,doar ca parerea mea este ca nu am vazut cod acolo.

Multumesc aidu.tocmai de asta v-am cerut si voua parerea ca nici eu nu eram sigur.Mai asteptam pareri

  • Like 1
  • Thumbs Up 1

 
spacer.png

Link to comment
Share on other sites

- acum a mers. Are marja de eroare buna, face miss cand trebuie , moare cand trebuie. Spread normal.  Nu am vazut nimic suspect, doar lag  care agata si ar da o impresie ca s-ar duce altfel gloantele, dar nu. Demo destul de consistent: daca avea ceva vedeam sigur cu totii. Parerea mea: curat.

Edited by n0-way
  • Thanks 1

cine ma cunoaste.... ma stie.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...