Jump to content

Our Partners
living the best life..

cerere unban ×


requez
 Share

Recommended Posts

nickname: ×

unique ID: STEAM_0:1:276566881

ip:188.27.130.230

data: 31/7/2023

motivul banului:  "Reason: pa"
alte detalii: am fost banat permanent pe teamspeak pentru ca un psihotic, inconstient mintal pe nume "unknown" care are ceva comunitate, a inceput sa le spuna staff-ului ca eu am coduri, ca sunt banat permanent la el pe comunitate, ca stie el ca ma joc cu coduri si etc. Inainte sa fiu banat pe teamspeak permanent de catre Ana, nu am injurat pe nimeni, nici macar pe "unknown" asta, care vorbea pe un ton superior... el avea impresia ca daca el are o comunitate si nu stiu ce, isi permite sa faca "glumite" si sa ii ia la "misto" pe toti de pe virtual ( nu e chiar asa). Ana m-a banat tot pe mine permanent, spunand ca eu sunt  "arogant", dupa care am reintrat pe teamspeak cu alte identitati si alte ip-uri sa o intreb de ce m-a banat, a zis sa nu mai intru, si dupa am inceput sa il injur pe "unknown" asta . Nu am injurat niciun membru staff ( forward zicea sa vorbesc cu vkg, dar vkg nu a fost pe teamspeak, singurul admin era Ana , pe care nu am injurat-o , nici macar nu am vorbit cu ea , doar am intrebat-o de ce m-a banat si apoi am inceput sa il injur pe "unknown comunitate virtuala").  

************************************************ Ban Information SteamID: STEAM_0:1:276566881 Reason: pa Ban Length: 833 days, 8 hours Unban Time: 01:41:22 | 22/10/2025 Admin Name: Star| XxSeniorXx Admin SteamID: STEAM_0:1:244456506 Pentru unban: http://www.globalelite.ro/forum - MIX AREA ***********************************************
Banul este dat de senior, si motivul banului cred ca este ca l-am injurat pe disperatul ala de "unknown" pe ts. Multumesc anticipat.

Edited by requez
Link to comment
Share on other sites

  • Founders

https://prnt.sc/wHodLMWsheZY

Inainte de a fi banat de 'ana' si de mine ai mai fost banat si de alti. 

:tc:

:respins:

banner.jpg?1696773440

semnatura.png

"𝘐'𝘮 𝘢 𝘱𝘰𝘱𝘶𝘭𝘢𝘳 𝘭𝘰𝘯𝘦𝘳 𝘵𝘩𝘦𝘺 𝘢𝘭𝘭 𝘬𝘯𝘰𝘸 𝘮𝘦 𝘣𝘶𝘵 𝘥𝘰𝘯'𝘵 𝘳𝘦𝘢𝘭𝘭𝘺 𝘬𝘯𝘰𝘸 𝘮𝘦"

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...