Jump to content

Our Partners
living the best life..

NORD CERERE UNBAN NICUSOR


NicusoR
 Share

Recommended Posts

Nickul vostru: pro/NicusoRRRRRRRR
IP-ul:90.77.115.103
STEAMID-ul:
Motivul pentru care aţi primit ban:Interzis
Adminul care te-a banat:
Ora aproximativă:
Dovezile tale (Print la consola):

Salut am jucat pe cs.globalelite.ro mi-au cerut wg ... acesta este wg-ul https://www.wargods.ro/wcd/report.php?id=2711017  ,  au spus ca am dll.script , dar

opera.exe (MD5: DB28625CEEB0F47D2E9FA1F3B8F31581) (Size: 1542560) -> UnknownNVDisplay.Container.exe (MD5: A8D3EFDED7269CEF0141DCB8C9188981) (Size: 1014904) -> Unknownopera_crashreporter.exe (MD5: 2DED3C3058AB112A372B90C9023D415F) (Size: 2411424) -> Unknownnvoglv32.dll este de la windows
astea toate sunt din windows din task manager , am un cfg care am scris pe el setarile sa nu le mai scriu de fiecare data cand intru ,nu folosesc coduri
Accept verificare pc

Link to comment
Share on other sites

  • Premium Member
3 hours ago, NicusoR said:

Nickul vostru: pro/NicusoRRRRRRRR
IP-ul:90.77.115.103
STEAMID-ul:
Motivul pentru care aţi primit ban:Interzis
Adminul care te-a banat:
Ora aproximativă:
Dovezile tale (Print la consola):

Salut am jucat pe cs.globalelite.ro mi-au cerut wg ... acesta este wg-ul https://www.wargods.ro/wcd/report.php?id=2711017  ,  au spus ca am dll.script , dar

opera.exe (MD5: DB28625CEEB0F47D2E9FA1F3B8F31581) (Size: 1542560) -> UnknownNVDisplay.Container.exe (MD5: A8D3EFDED7269CEF0141DCB8C9188981) (Size: 1014904) -> Unknownopera_crashreporter.exe (MD5: 2DED3C3058AB112A372B90C9023D415F) (Size: 2411424) -> Unknownnvoglv32.dll este de la windows
astea toate sunt din windows din task manager , am un cfg care am scris pe el setarile sa nu le mai scriu de fiecare data cand intru ,nu folosesc coduri
Accept verificare pc

Frumos wargod , dar pe ăsta de ce nu îl pui ?  Sau provine tot de la windows

Opera Snapshot_2023-08-28_110731_www.wargods.ro.png

Opera Snapshot_2023-08-28_110848_www.wargods.ro 2.png

Edited by 𝕕𝕖𝕒𝕥𝕙

𝐒𝐨𝐦𝐞𝐭𝐢𝐦𝐞𝐬 𝐲𝐨𝐮 𝐣𝐮𝐬𝐭 𝐝𝐨𝐧'𝐭 𝐡𝐚𝐯𝐞 𝐭𝐨 𝐠𝐢𝐯𝐞 𝐚𝐧𝐲 𝐦𝐨𝐫𝐞 𝐞𝐱𝐩𝐥𝐚𝐧𝐚𝐭𝐢𝐨𝐧𝐬 𝐚𝐧𝐝 𝐥𝐞𝐭 𝐲𝐨𝐮𝐫 𝐟𝐚𝐜𝐭𝐬 𝐬𝐩𝐞𝐚𝐤 𝐟𝐨𝐫 𝐭𝐡𝐞𝐦𝐬𝐞𝐥𝐯𝐞𝐬

 

Link to comment
Share on other sites

Acele wg.uri roși sunt de la niște modele de arme,le.am văzut pe tiktok erau colorate,am dat singur scan să văd ce sunt cu ele, au fost un pack model cu player si weapon a fost greșeala mea https://ufile.io/7pnm9qnh descarcă acel video cu câteva setări făcute de mine pentru cs tot este din Windows

Link to comment
Share on other sites

Da bun ai testat , dar de unde putem noi stii ca nu ai cautat de pe net sa vezidaca iese sau nu in WG si ce nu ? si de unde stim daca le-ai folosit sau nu si pe SV la noi ?

 

si hai sa va mai arat ceva ce abea am primit :

https://imgur.com/a/MlXw8in

 

Edited by TEDx

banner.jpg?1695654565

Link to comment
Share on other sites

Eu sunt de parere ca nu meriti unban,si nici verificare,puteai sa inverci acele prostii pe alt server,nu unde joci tu zi de zi

:contra:

Edited by 7bullets

 
spacer.png

Link to comment
Share on other sites

Acel wg este tot de mine făcut,nu mi la cerut nimeni, deci acele wg roși nu am dat la nici un admin,am dat eu singur scan, orice admin care mi-a cerut wg au fost albastre nu roși... Eu am menționat mai sus că accept verificare PC 

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, 7bullets said:

Eu sunt de parere ca nu meriti unban,si nici verificare,puteai sa inverci acele prostii pe alt server,nu unde joci tu zi de zi

:contra:

Nu mă afectează banul că nu e singurul serv, dar eu nu am dat la nici un admin wg roșu și alea au fost din greșeala mea pentru niște modele, dacă erau ceva de ele jucam in continuare,le.am șters după ce am dat scan, doar nu jucam cu ele... Și un mesaj pentru "prietenii mei" dp serv , Să nu faceți ca mine 😂😂😂😂 bft seară/zi bună 

Link to comment
Share on other sites

  • Premium Member

Parerea mea e ca nu aveai motiv de a incerca acele "modele" care consta in "no-recoil"sau "AWP CROSSHAIR" si cum ai precizat mai sus "daca erau ceva de ele jucam in continuare" asta ar insemna ca tu deja ai incercat aceste "modele" deja pe serveru nostru dar ai vazut ca nu sunt cum te asteptai si le-ai eliminat din cs-ul tau ca astfel continuai pana te verifica un admin de pe server .

Din partea mea ai :contra:ramane la decizia Detinatorilor.

 

𝐒𝐨𝐦𝐞𝐭𝐢𝐦𝐞𝐬 𝐲𝐨𝐮 𝐣𝐮𝐬𝐭 𝐝𝐨𝐧'𝐭 𝐡𝐚𝐯𝐞 𝐭𝐨 𝐠𝐢𝐯𝐞 𝐚𝐧𝐲 𝐦𝐨𝐫𝐞 𝐞𝐱𝐩𝐥𝐚𝐧𝐚𝐭𝐢𝐨𝐧𝐬 𝐚𝐧𝐝 𝐥𝐞𝐭 𝐲𝐨𝐮𝐫 𝐟𝐚𝐜𝐭𝐬 𝐬𝐩𝐞𝐚𝐤 𝐟𝐨𝐫 𝐭𝐡𝐞𝐦𝐬𝐞𝐥𝐯𝐞𝐬

 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, 7bullets said:

Băi am observat că unii le merg rotițele în mai multe părți și vin cu multe presupusuri, acele modele erau modele boost fps nu așa cum au ieșit în wg , la asta mă refer, nu mai dați voi cu gura în stânga și dreapta ăstea care zboară pe server, crezi că nu știu ce folosiți voi, joc cs din 2004 din clasa a 3-a , tu crezi că eu nu am am jucat cu coduri acum 10 ani , am jucat cu de toate știu orice setare orice alias,bine,script,dll ce face și știu și wg.ul ce scanează, am văzut mulți pe serv așa zi și jucători și m-am uitat pe ei Ionutz2K,MEET,SUBLINE,FINAN, și alți etc, nu sunt curați nici unul i-am verificat în wg și apare kernel.dll și altele acele dll.uri sunt sub altă formă ce procesează un hack la Windows de exemplu cele cu unknown wg.ul nu îl ia în considerare că are vreo.un alias fix în proces sau modul , proces este atunci când ai în timpul jocului o pagină sau un program deschis ceva care rulează în timpul jocului, sunt multe lucruri dar nu stau să le mai explic ,unii dintre voi le știu, crezi că nu eram conștient de acele wg.uri sau ce se întâmpla dacă jucam cu modelele alea, și va m-ai spun ceva, eu mă pricep la PC.uri sunt alte smekeri sau programe care pot să ascund sau să șterg definitiv din cmd orice am descărcat,pot să fac PC.ul gool chiar dacă am sau nu descărcat, mă refer la șters din altă partiție nu doar click dreapta delete și gata 😂 îmi pot schimba ip.ul framework și ip steam continut tot.... Pot pune aim și wall sub altă formă dacă vreau și wg.ul nu îl scanează, știu multe lucruri despre acest joc. Tu vi și îmi dai de înțeles că ești tu cap și ai dedus tu schema asta cu "dacă era ceva de ele" 

 

Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, NicusoR said:

 

Bine atot stiutorule,daca tot stii sa faci de toate si sa stergi unele chestii pentru a nu fi depistat eu zic ca tu sa ramai cu ban si gata.

  • Like 1

 
spacer.png

Link to comment
Share on other sites

Nicule pana in momentul dat am ținut cu tine și am dot vorbit cu băieții sa mai meriti o șansa,dar ma uit ca tot o faci pe desteptu.. dacă tot ești asa hacker și stii pe toate și poți sa le ascunzi pe toate .. de ce nu ai ascuns un model de arma ca sa nu-ti găsească wg-ul??

si dacă tot poți schimba Ip și steamid 

pentru care putin te credem

mai bine nici nu incerca,nu te păta mai tare in ochii noștri,noi te-am respectat și te-am primit cu totii,nu incerca sa faci prostii ca tot tu o sa fii cela care o sa regreti.. banul rămâne și cum ai zis-o tu.. sunt multe servere , dar nu uita tu ești jucător awp și ai avut și tu plăcerea de fastzoom … dar fastzoom are doar serverele de pe globalelite.. deci succese tie “pe alte servere”

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Frate, cum m.ati respectat dacă i.au contra mereu, și am zis că știu unele chestii,dar nu vreau să le fac... Eu am jucat cu modele alea am zis că a fost greșeala mea , dar acele wg.uri nu le.am dat la nici un admin au fost făcute de mine... Eu am fost curat la voi pe server, am spus că pot să fac unele chestii, dacă știam că acele modele erau așa le ascundeam de wg... Dar vă dau un exemplu, dacă bag aim,aimul se vede! Wall se vede! Se vede când cineva sta spec pe tine, în wg le pot ascunde dar în fața ochilor sau a unui jucător bun nu le pot ascunde, eu vă pot demonstra prin -un video că pot să ascund de wg orice, dar eu am fost curat și sincer,nu vedeți că eu vă spun adevărul și nu mă crede nici unul,mi.ati dat contra toți, de asta am inceput sa fiu mai direct , eu sunt sincer , știu că v-am făcut o altă părere despre mine dar nu îmi place să se dea cu presupusu sau să se dea cineva că e mai deștept decât altu, îmi pare RAU despre acest incident, eu doar am spus adevărul, dacă nu eram curat sau să umblu cu măgari puteam să îmi schimb ip.ul să mi-l fac dinamic și să dau 3 scanuri într-o zi dupa să par curat, am lăsat acele wg.uri pentru că știam că le știți uni dintre voi și îmi plăcea serv și oamenii de acolo,atmosfera ma făcut să fiu sincer și să nu dezamăgesc,dar acele modele au fost greșeala mea, eu nu joc cu hack.uri doar v.am dat exemple că se poate , îmi pare RAU eq , eu te respect ,dar nu știu dacă eu am fost

Link to comment
Share on other sites

  • Founders

Imi pare rau nicusorule, dar unu ce cauta sa-si bage toate cacaturile in CS nu va fi niciodata un jucator corect...
din momenta ce ai facut teste cu una si alta, inseamna ca tu cautai ceva sa nu ti se vada.. si vrajeala cu "eu le stiu pe toate" la noi nu prea tine
 

:respins:

 

  • Like 2
  • Thumbs Up 1

Daca te culci prost, cand te destepti tot prost esti!

Link to comment
Share on other sites

  • Tomo locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...