Jump to content

Our Partners
living the best life..

[CS] Reclamatie admin Paracetamol


TheRexAdv
 Share

Recommended Posts

★ Your Nick: TheRexAdv
★ Admin/Player Name: Paracetamol
★ Reason: mi-a oferit slay pe motiv ca stau la negreala + amenintare de ban, el se uita in alta parte desii ma vazut ca sunt acolo, a tras dupa al meu si dupa l-am omorat eu, putea pur si simplu sa explice frumos ca nu e voie acolo la totii jucatorii.
★ Proof(SS/DEMO):  https://imgur.com/MV5EDvP / https://imgur.com/AiNdSHi
★ Map: de_dust2
★ Date/Time:  29.07.2023 lin juru orei 13:00

Edited by TheRexAdv

YouTuber de Calitate, hai si tu cu un like frate ❤️

- PASCANI.GLOBALELITE.RO # GAME HAVE FUN

- NORD.GLOBALELITE.RO  # GAME HAVE FUN

- CAPACITATEA MEA ESTE SA MARESC PUTIN COMUNITATEA SI FELUL CUM SE DESFASOARA LUCRURIILE FRUMOASE DE AICI.

RIP UnBiban, cand am inceput sa fiu prima data admin, i-am promis ca ma voi tine de treaba si ca voi creste comunitatea, dar din pacate duhul sfant s-a pogorat si te-a luat, ramai bine prieten drag !

image.png.b21e1c818e55d51a576ae169aa0dd9b8.png

 

Link to comment
Share on other sites

Campul la negreala nu e permis, de cand e sv-ul nu a fost permis camp-ul la negreala. Si daca nu stiai, uite ca acum stii si probabil si ceilalti..  Faptul ca ai luat slay a fost o  prima atentionare daca insistai sa stai acolo riscai sa iei ban cateva ore 😉 

https://imgur.com/a/yVfaUJi

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Roberrt21 said:

Campul la negreala nu e permis, de cand e sv-ul nu a fost permis camp-ul la negreala. Si daca nu stiai, uite ca acum stii si probabil si ceilalti..  Faptul ca ai luat slay a fost o  prima atentionare daca insistai sa stai acolo riscai sa iei ban cateva ore 😉 

https://imgur.com/a/yVfaUJi

am citit regulamentul cap coada de 5 orii si nu este in regulament asa ceva + deasta daca esti incepator sau chiar si veteran explici frumos, nu incepi cu ban cu dealea ca nu e ok, asa se pierd jucatorii, acuma 3 zile tot el statea acolo la negreala si imi omora CT-UL. deci ori e regula pentru toata lumea ori nu mai e pentru nici unul. daca nu este in regulament nu aveam de unde sa stiu ce este permis si ce nu este permis, rog pe cineva cu grad mai mare sa imi explice ce se petrece atat cu staff-ul cat si cu aceasta regula care ar fii de baza si nu este trecuta in asa zisul "REGULAMENT"

YouTuber de Calitate, hai si tu cu un like frate ❤️

- PASCANI.GLOBALELITE.RO # GAME HAVE FUN

- NORD.GLOBALELITE.RO  # GAME HAVE FUN

- CAPACITATEA MEA ESTE SA MARESC PUTIN COMUNITATEA SI FELUL CUM SE DESFASOARA LUCRURIILE FRUMOASE DE AICI.

RIP UnBiban, cand am inceput sa fiu prima data admin, i-am promis ca ma voi tine de treaba si ca voi creste comunitatea, dar din pacate duhul sfant s-a pogorat si te-a luat, ramai bine prieten drag !

image.png.b21e1c818e55d51a576ae169aa0dd9b8.png

 

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators

Pentru prima dată, administratorul ar trebui să folosească comanda „slap” ca avertisment, nu comanda „slay”. Dacă jucătorul a repetat același lucru după aceea, va fi ucis și, dacă altă dată, va primi un ban

ICH BIN EINFACH LOYAL

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, TheRexAdv said:

am citit regulamentul cap coada de 5 orii si nu este in regulament asa ceva + deasta daca esti incepator sau chiar si veteran explici frumos, nu incepi cu ban cu dealea ca nu e ok, asa se pierd jucatorii, acuma 3 zile tot el statea acolo la negreala si imi omora CT-UL. deci ori e regula pentru toata lumea ori nu mai e pentru nici unul. daca nu este in regulament nu aveam de unde sa stiu ce este permis si ce nu este permis, rog pe cineva cu grad mai mare sa imi explice ce se petrece atat cu staff-ul cat si cu aceasta regula care ar fii de baza si nu este trecuta in asa zisul "REGULAMENT"

M-ai vazut tu pe mine acum 3 zile acolo ? :)))) acum 3 zile eram la munte plecat ci doar luni seara am intrat (adica ieri )  :))) hai sa lasam in primul rand minciunile, apoi nu imi spune ca ai citit tu regulamentul inainte de a intra pe sv daca tot spui asta  " daca nu este in regulament nu aveam de unde sa stiu ce este permis si ce nu este permis"  daca nu iti dadeam slay pentru asta, nici acum nu stiam ca exista o sectiune de regulament. Uite ca acum stii ca nu e voie acolo, data viitoare cand te prind nu va fi doar un slay de atentioanare 🙂

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, REFLX said:

Pentru prima dată, administratorul ar trebui să folosească comanda „slap” ca avertisment, nu comanda „slay”. Dacă jucătorul a repetat același lucru după aceea, va fi ucis și, dacă altă dată, va primi un ban

okok, aici am gresit eu cu slay, trebuia slap, asta e singura greseala a mea 

Link to comment
Share on other sites

  • REFLX locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...