Jump to content

Our Partners
living the best life..

reclamatie deranj@usor


1g.
 Share

Recommended Posts

din cauza netului meu original by orange...nu am putut face un demo..de aia l-am banat prima oara acum cateva zile sa fie verificat...si azi dimineata tot el mi a reamintit de ban.l am intrebat cine ia dat unban...si mi a raspuns provocator zic eu asa >>"cred ca adolf mi a dat unban"

in fine.demo cu  dansul nu am.dar doresc verificarea lui in pc.multumesc

Link to comment
Share on other sites

Da pai cred ca el mi a dat unban cum ti am raspuns provocator ? prima data imi dai ban fara nimic....nu mi ai cerut nimic wg , demo sau verificare mi ai dat ban pe motivul " verificare "  

Link to comment
Share on other sites

@deranjant nu se da ban cu motivul “verificare” eventual il poti bana daca refuza verificarea

banul il dai pe baza unui demo,wg sau ss

scoate i banul pana cand o sa intre pe ts pentru verificare,pana la verificare poate sa se joaca pentru ca tu nu ai un temei legal sa il tii banat pentru ca nu l ai prins cu nimic,doar ca banuiesti ceva,asta nu inseamna ca trebuie sa stea banat.

Edited by 7bullets
  • Like 1

 
spacer.png

Link to comment
Share on other sites

Salut , in primul rand acest admin  Deranj cum ai zici tu e unu care isi face treaba super bine tin sa il felicit ca te-a banat  iti enumar si motivele cu liniuta ca sa intelegi  stimate domn  "codat "
-https://www.wargods.ro/wcd/report.php?id=2710175 
- acest
wargods a fost facut pe sv  Nord
188.212.100.239 26.08.2023 02:54:20  ai incercat sau ai facut scan sa vezi daca iese explic si ce face acest cod
 
(
oxWARE CS 1.6 Cheat - Visuals, Exploits, Configs) din moment ce este facut pe sv nostru propun sa nu mai fi verificat sa ramaneti dvs asa banat sa nu ne mai pierdem timpul pretios

cod 1g.jpg

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Cum ziceau si colegii, daca n-ai nimic impotriva, sa ti se faca o verificare amanuntita in PC si daca totul e ok, vei fi debanat. Succes !

  • Thinker 1

                                      .

Link to comment
Share on other sites

<19:02:45> Trying to resolve hostname ts.globalelite.ro
<19:02:48> Trying to connect to server on ts.globalelite.ro
<19:02:48> You are banned temporarily. Reason: "injuraturi"
Try again in 5d 09:59:43 asta este motivul de nu pot intra pe ts sa mie se faca verificarea 

Link to comment
Share on other sites

Ai dovada ca am testat codul  ? intreaba ma adminii din ziua aia daca mi a cerut ceva sau ai dovada ca m am jucat cu cod ? nici nu mi am luat codul ala de mi a iesit rosu in wg asa ca idee crezi ca stau sa ma joc cu cod si pe public atat de duce capul

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...