Jump to content

Our Partners
living the best life..

Recommended Posts

Nick server : ନର୍କକୁ ଯାଅ.

Varsta: 28.

Data si ora in momentul respectiv: 17.11.2023, ~18:00.

Mentiuni: Sunt obligat sa-mi schimb numele cu care joc pe server de catre adminul denisa. Cand am intrebat de ce, pur si simplu mi s-a spus ca nu stie cum sa ma strige daca-mi face poze din cauza numelui, ceea ce, sa fiu sincer, mi pare un motiv de tot rasul, apoi am fost dat afara de pe server nefiind lasat sa mai joc cu nick-ul respectiv.

Dansa e singurul admin de pe server care are o problema cu nick-ul respectiv.

Scuzati categoria, dar nu am gasit o sectiune in care sa deschid topic cu privire la subiectul respectiv, iar reclamatie nu aveam motiv sa fac pentru un motiv atat de absurd.

Vreau doar sa fiu lamurit daca si de ce nu mai pot juca pe server cu numele repectiv. 

Astept un motiv rezonabil, nu unul ca cel primit mai sus.

 

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators

Trebuie să aveți un nume normal sau un nume care poate fi citit pentru a fi mai precis. De parcă nici nu te pot suna când am nevoie de un test Wargods sau de poze de la tine, pune ceva normal, așa că administratorilor le este ușor să te contacteze la comenzi severe, cum ar fi amx_ss sau amx_t sau amx_ct sau orice altă comandă administrativă. Sper că înțelegi, o zi bună

  • Like 3

ICH BIN EINFACH LOYAL

Link to comment
Share on other sites

  • Supervisors

Playerii nu au voie cu nick-uri care conțin injurii, obscenități, jigniri (la adresa playerilor, adminilor sau la adresa serverului) , reclame de orice fel , site-uri cu conținut obscen, sau orice derivatii ale acestora. (kick/ban 20 de min) . 

P.S : Deci nu văd unde ar fi problema cu numele lui . Dacă cu ăsta îi place să joace , este conform cu regulamentul . 

  • Like 2

animaatjes-counter-strike-93083.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Founders

O sa discut cuel, numele paote sa fie oricare atata timp cat nu e obscen sau nu are vreo asemanare cu unui admin. 

  • Like 1

banner.jpg?1696773440

semnatura.png

"𝘐'𝘮 𝘢 𝘱𝘰𝘱𝘶𝘭𝘢𝘳 𝘭𝘰𝘯𝘦𝘳 𝘵𝘩𝘦𝘺 𝘢𝘭𝘭 𝘬𝘯𝘰𝘸 𝘮𝘦 𝘣𝘶𝘵 𝘥𝘰𝘯'𝘵 𝘳𝘦𝘢𝘭𝘭𝘺 𝘬𝘯𝘰𝘸 𝘮𝘦"

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...