Jump to content

Our Partners
living the best life..

Reclamatie admin SAHYR


denisamzQ
 Share

Recommended Posts

• Nickname : denisa*mzQ

• Nickname-ul adminului reclamat : Sahyr

• Data si ora : aproximativ ora 13:00 Ro (Bucuresti)

• Motiv reclamatie : IMi da ban 2 ore pentru limbaj, pentru ca i-am zis sa nu se mai bage in dos precum chilotii, dupa ce el a inceput. Nu este prima oara cand face abuz de admin, nu este prima oara cand el incepe discutiile pe server, dar pt ca are admin are impresia ca este zeu si meritam sa fim tratati asa. Daca aveam un limbaj neadecvat sau daca incepeam eu "cearta", nu ziceam nimic si aia era, asteptam alea 2 ore sa treaca. Dar nu merit banul nici macar 2 minute.

Va rog sa luati masuri. Nu sunt nici prima si nici ultima pe care Sahyr face abuz cu adminul, pt ca i s-a urcat la cap. SI o sa fac cate o reclamatie ori de cate ori voi vedea abuzurile sale nefondate, chit ca mi se duce cheful de cs, ca imi pierd timpul pe forum, etc.

 

Va multumesc anticipat!

• Dovada ( print consola / demo ) : https://imgur.com/a/NNZ59QT

 

3.jpg

2.jpg

1.jpg

Link to comment
Share on other sites

Am vorbit cu Kero despre tine inainte aveai nick I~sa~~ cv de genul acum cateva zile  ca ma iei la raspundere de ce dau gag sau slay  cand iti spuneam sa numai zici ca esti minata ma ignorai si ...tot ziceai ca esti minata si ca nu iti pasa sa tac .ai zis si atunci ca mi sa urcat adminul la cap si am figuri te-am ignorat  fara gag altadata am spus ca nu e voie pe harta sau baza ct pe cutie la intuneric ca dau s;lay iarasi ai zis ca ba ce admin avand staff girl stiind ca iti poti scoate mute daca dau gag:  asadar astazi pentru ca vorbesti urat fara sa zic nimic stanjenitor la adresa ta te-am linistit 2h bft la seminte  si cola 2h sau pana vine alex tomo sau kero  sa te debaneze :))))) adminul il am bagat cu japca de kero sau alex  sa ajut sv nu am cerut eu admin traiasca tie

 

Link to comment
Share on other sites

In primul rand, minti!

Eu mereu spun pe server ca nu se zice cand esti minat. Si asta o stie tot serverul. CHiar l-am intrebat (la misto) pe AIC daca am voie sa dau ban :)) alora care spun ca sunt minati. ( CLar este caterinca pt ca eu nu am acces la ban.. doooh). In al doilea rand, eu nu ma urc pe harta, si nici nu stau la baza CT la cutii unde zici tu.

Singurele lucruri  care sunt adevarate sunt .1  faptul ca ti-am zis ca ti s-a urcat adminul la cap si 2 . ca joc , recent de cateva zile cu nickul Issa. Si? care e problema daca joc si cu Issa?! ca nu va ce legatura are cu banul luat pe nedrept.

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, denisamzQ said:

In primul rand, minti!

Eu mereu spun pe server ca nu se zice cand esti minat. Si asta o stie tot serverul. CHiar l-am intrebat (la misto) pe AIC daca am voie sa dau ban :)) alora care spun ca sunt minati. ( CLar este caterinca pt ca eu nu am acces la ban.. doooh). In al doilea rand, eu nu ma urc pe harta, si nici nu stau la baza CT la cutii unde zici tu.

Singurele lucruri  care sunt adevarate sunt .1  faptul ca ti-am zis ca ti s-a urcat adminul la cap si 2 . ca joc , recent de cateva zile cu nickul Issa. Si? care e problema daca joc si cu Issa?! ca nu va ce legatura are cu banul luat pe nedrept.

 

Ah, iar aceste lucruri, daca doreste cineva le poate verifica in istoricul de pe server sau cum se numeste. ..

Link to comment
Share on other sites

NU este nimic mai lung la mijloc. Inainte sa aiba admin, era ok, sociabil, glumet, dupa admin... i s-a urcat la cap. SImplu. Eu nu joc de multe luni pe acest server. Am vreo 3-4 luni maxim. am avut o pauza de 4 ani de cs. apoi am gasit acest server si mi-a placut.

Cu el cel mult faceam niste glume ca si cu altii, dar de cand este "boss" cu admin nu ai voie nici sa-i zici "da-te mai incolo".

In ultima perioada l-am evitat, i-am zis acum ceva timp ca i s-a urcat la cap de cand cu adminul si apoi i-am dat ignore..

Link to comment
Share on other sites

Cel mai bine este sa va evitati si sa nu mai faceti glume unul cu celalalt.Poate unu tine la gluma si unu nu.Nici sahyr nici tu denisa nu mai glumiti intre voi.

  • Thumbs Up 1

 
spacer.png

Link to comment
Share on other sites

Ultima noapte de dragoste, întâia noapte de război. Vă potriviți perfect. Încercați să vă ignorați dacă vedeți ca nu sunteți pe aceeași undă. Data viitoare când va mai certați, eliminate la amândoi (se va scoate doar cu 100lei pe revolut)

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Nu asta este solutia. Trebuie vazut faptul ca el se leaga de multi jucatori pe server.. Adica el are voie sa scrie orice despre oricine, iar noi daca ii zicem ceva, ban automat, nu? Mare corectiudine..ce pot sa spun..

In fine, multumesc!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • AIC locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...