Jump to content

Our Partners
living the best life..

Pentru cei cu admine.


Hydra
 Share

Recommended Posts

Ca sa clarific din start, aveti pe aici niste cacati bolnavi carora le dati admine, e treaba voastra ca le dati pe bani, vipuri si nu mai stiu eu ce, invatatii sa si vorbeasca frumos cand ii intreaba cineva, ca pe urma sa nu mai se planga ca ii ia lumea la injuraturi.[inclusiv eu]

Cine ma cunoaste stie ca n am un limbaj tocmai ortodox pentru ca asa sunt si nu va ma schimba un server de cs niciodata, cu exeptia ca il aplic doar atunci cand sunt provocat, n am injurat pe nimeni niciodata degeaba.

Tomo, nu mi mai face slot, nu mai intru aici, poti sterge si contul dar te rog sa lasi postul  macar 2 zile ca sa vada si altii, nu ma intereseaza parerea nimanui, doar sa le intre in cap unora urmatoarele:

Mai precis,un dobitoc pe nume  eXqomunicado ma ia cu awp la lung dupa care scrie dute n pl, deci adminii au voie sa injure, foarte bine n am zis nimic.

il intreb frumos, pentru cine a fost pula aia ?

iar el:

" Fondator eXqomunicado - : te simti cumva sau cusm?"

In consecinta, asuma-ti faptele dragul mosului, pacat ca e serverul cenzurat ca te injuram pana ma bana altu.

Cand sunteti prosti, si vreti sa va dati cacati la cur, cand va intreaba cineva frumos iar voi in virtutea acceselor date pe diferite critetiil raspundeti in coltu curului, suportati ca n am ce va face.

 

  • Confused 1
  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

Nu suporta nimeni consecintele decat tu,tu esti ala spurcat la gura,si nu e prima data cand iei ban la noi pentru injurii

Si ba da,chiari injuri degeaba,stii foarte bine ca si pe mine m-ai injurat de toti mortii fara ca eu sa te injur.

Si daca stam bine sa ne gandin ai luat ban permanent la noi pentru injurii si tu inca te jucai  la noi,am zis sa trec cu vederea acele injuraturi pentru ca esti un jucator bun si sv nostru de jucatori ca tine au nevoie,dar nu cu un limbaj ca al tau

Acum vad ca istoria se repeta,daca nu iti convine un server eu zic sa nu mai intri pe el si gata,nu e mai simplu?

Edited by 7bullets
  • Like 3

 
spacer.png

Link to comment
Share on other sites

Ba hydra , când ti-am zis ca nu iti dau ban,tu ce ai zis ma?

dati-mi ban sau destroy ca îmi reinstalez cs-ul..

cand ti-am zis ca oricum o sa pleci in privat la forward și o sa te plângi sa iti scoată banul,ca pana la urma tot ajungeți pe aceasta comunitate sa Jucați,tu ce ai zis ma ?dati-mi ban îmi bag *** …

pai dacă tot iti bagai pana la urma de ce ai venit sa faci reclamație copile ?

indiferent de situație EȘTI INTERZIS PE COMUNITATE, nu este prima abatere ,aseară mult te-am ținut de discutie puteam deodată sa iti dau ban,dacă tot ai fost atent la chat trebuia sa vezi ca vorbeam cu @samurake, și iti garantez chiar dacă se va lua decizia ..

PESTE TIMP TOT VEI PLÂNGE CA SA TI SE SCOATĂ BANUL ȘI SA JOCI AICI,copil frustrat 🤦🏻 pleacă și fa curat la porci și injura-te cu porci dacă in societate nu ai dop la gura, dacă tot te simti jignit poftim toată conversația ca sa o vadă toată lumea ,încă o faci și pe victima . 

ad766221-1efd-4c17-9858-e6af4682fda2.jpeg

  • Like 4
  • Love 1
  • Love you 1
Link to comment
Share on other sites

  • Founders

:tc:

  • Bafta cu limbajul asta de mahala in alta parte! 
  • Like 1

banner.jpg?1696773440

semnatura.png

"𝘐'𝘮 𝘢 𝘱𝘰𝘱𝘶𝘭𝘢𝘳 𝘭𝘰𝘯𝘦𝘳 𝘵𝘩𝘦𝘺 𝘢𝘭𝘭 𝘬𝘯𝘰𝘸 𝘮𝘦 𝘣𝘶𝘵 𝘥𝘰𝘯'𝘵 𝘳𝘦𝘢𝘭𝘭𝘺 𝘬𝘯𝘰𝘸 𝘮𝘦"

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...