Jump to content

Our Partners
living the best life..

[CS] PROPUNERI - REFLX


Recommended Posts

  • Administrators

Nick pe server (in joc) : REFLX

Propunerea / Sugestia ta : Diferite modele/skins VIP

Alte precizari? : 

Ar fi bine dacă jucătorii Diamond VIP au skin-uri/modele unice în joc, am cumpărat skin-uri pentru propriile mele utilizări, dar cred că va arăta bine pe vip, skin-uri : click me, și despre pluginul care va schimba skin-urile, am căutat si am gasit asta: click me.

ICH BIN EINFACH LOYAL

Link to comment
Share on other sites

  • Manager Server

salut man Daca bagam skin-uri unde mai este farmecul de clasic ?  astept si alte parerii,,

  • Like 1

banner.jpg

FONDATOR : @RAZVAN MODUL :CLASIC | IP :188.212.100.158:27015 | DNS : CS.GLOBALELITE.RO | STATUS :  Nk7bz7d.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Founders

E diferit dar ganditi va cat o sa le ia strainilor sa descarce toate skinurile alea 😂 sa nu cumva sa pierdem

  • Like 2

b_460x42_C000000-454545-393737-0084FF-B2

Link to comment
Share on other sites

Parerea mea ca ar fi ok poate atragem mai multi steam on plus ca dă bine si am mai face si noi o mica schimbare,putem incerca o perioada sa vedem cum este

  • Thinker 1
Link to comment
Share on other sites

Sincer mi se pare ok treaba asta , dar fiind ex-posesor de servere știu faptul că skin-urile necesită download pentru jucători , și scade calitatea FPS la server , oricum jucătorii se plang pe server că le merge greu , asta din cauza cantitățiilor mari de jucători care se conectează din toate țările , îngreunand rata de performanță a serverului. Plus că vorba lui Razvan , care mai este farmecul serverului clasic ? Contează beneficiile pe care le ai tu ca posesor de V.I.P.  Plus că jumătate din jucători ar arăta diferit pe server .. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Părerea mea este ca.. nu ar mai fii clasic daca ai începe să adaugi skin uri.. l ai transforma intr un mode..nu ar mai avea farmecul de clasic… le ar lua mult si celor din afara, mai ales străinii.. vor da cancel imediat și vor încerca sa se conecteze in alta parte..

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators

Din ceea ce spuneți cu toții, am înțeles că ați crezut că vreau să adaug câte o piele pentru fiecare armă:) sunt doar 5 skinuri (ak, awp, m4a1, deagle, knife), se pare că vă îngrijorați cu toții dimensiunea fișiere, în timp ce dimensiunea totală este de aproximativ 5 mb:)

ICH BIN EINFACH LOYAL

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
6 minutes ago, GeorgeMent0R said:

Nu cred ca este o idee asa buna dupa cum a spus si razvan ,  multi playerii cu siguranta nu vor astepta sa se downloadeze toate skinurile.....

 

1 hour ago, REFLX said:

dimensiunea totală este de aproximativ 5 mb:)

 

ICH BIN EINFACH LOYAL

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...