Jump to content

Our Partners
living the best life..

Reclamatie Dawg


Maciu
 Share

Recommended Posts

Nick-ul tau: Maciu

Nick-ul acuzatului:  Dawg

Detalii:  Ne jucam CS2 toti si pe CS2 omu era antrenor, i am zis sa ma lase n pace si ca l pun pe mut, a inceput sa ma injure si sa vorbeasca urat, eu nu l am injurat sau ceva, apoi el s a mutat de pe canal JDER pe canal Dawg, am iesit de pe ts si azi cand sa intru, m am trezit ca am ban. De fata erau UNSEEN, DAVIKA si ALEX. El tot timpul injura si vorbeste urat. Nu merita grad pt ca face abuz.

Dovada ( obligatorie ) :  am atasat un screenshot

Motiv : limbaj (acest individ face abuz de grad, in alta seara dadea kick si ban cate 1 secunda si daca el are chef sa te injure si sa ti dea ban, o face)

Durata : 1 zi si 4 ore 

dovada.png

Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)

Asta a fost in alta seara si ti am zis pe Instagram sa mi faci poza si sa trimiti, era n mod de caterinca, banul a fost ieri si asta cu mesajul a fost de 2-3 zile, ti am cerut si poza pe instagram cand am iesit.

 

+ ca se bat cap in cap durata banului cu ora screenshotului facut de tine.

Edited by Maciu
Link to comment
Share on other sites

In data de 17 ti am dat, asta insemnand ieri, si ieri ai dat dissconect si a scris aia, dupa ti am dat eu ban! erai deconectat cand ti am dat banul

Link to comment
Share on other sites

Tu minti, incerci sa te scoti degeaba, stii destul de clar cand a fost aia si c a fost sub forma de caterinca, banul e dat fara motiv cand tu ai injurat si injuri continuu. Abuzezi de grad, in ultimele 30 zile ai 3 reclamatii. 

Link to comment
Share on other sites

Lasam pe baietii astia mai capabili sa decida cine minte si cine nu! Hai sa incheiem copilarismele astea!!

Link to comment
Share on other sites

  • Founders

Dawg, lamureste ne, si tu injuri la randul tau? Ca asta ar insemna abuz din partea ta, nu poti injura si sa te astepti sa ti se vorbeasca frumos..

  • Like 1

b_460x42_C000000-454545-393737-0084FF-B2

Link to comment
Share on other sites

S a injurat de la simplul fapt ca l am numit antrenor si i am cerut sa ma lase sa joc altfel il pun pe mut, m a injurat si a zis "Maciu o sa te curentez", l am lasat in pace, a injurat, m am facut ca nu l aud si dupa mi a zis din nou "oricum te curentez dupa", o sa caut demo pe cs go daca e nevoie sa ti arat cand mi a zis clar dupa ce m a injurat c o sa ma baneze. Singura dovada pt care mi a dat ban e acel mesaj de disconnect care de fapt era o caterinca, si m am uitat acum pe ts, s a putut sa fie si de ieri deoarece am uitat sa l modific atunci cand ma deconectez de pe serverul de TS3 sa nu mai apara mesajul. El m a injurat, a jignit si eu i am dat pace, urma sa l pun pe mut si sa l las sa se calmeze pt ca el asa injura deobicei si am zis c o fii iar vreo faza proasta de a lui. De ce mi as pierde timpul sa fac reclamatia daca stiam ca sunt vinovat?

Link to comment
Share on other sites

+ ca pt limbaj se da un avertisment din cate stiu, chiar daca as fii injurat (desi n am facut o), imi dadea cenzura sau eventual 2 ore ban, dar el mi a dat mai mult de o zi, un nou abuz.

 

REGULAMENT VOCE ȘI CHAT

  • Țipatul / fluieratul / suflatul in microfon/ redarea de muzică / soundboard de troll / limbajul vulgar / care instigă la ceartă sau ură / cuvintele defăimătoare deranjante / discriminarea / spam-ul de mesaje privat sau poke-uri [ toate astea se sancționează cu cenzură / interdicție canal sau in cel mai rău caz BAN 2H ! ]
Link to comment
Share on other sites

  • Founders

Va recomand sa va evitati daca nu va intelegeti, banul o sa fie scos mai repede pentru ca a fost de prea lunga durata, evitati ca sa nu se ajunga din nou aici, multumesc!

b_460x42_C000000-454545-393737-0084FF-B2

Link to comment
Share on other sites

  • vKg locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...