Jump to content

Our Partners
living the best life..

reclamatie Karran si Alexandru


Impossible
 Share

Recommended Posts

★ Your Nick: Impossible Is Nothing.
★ Admin/Player Name: Karran si Alexandru
★ Reason: unii jucatori injura de rup " mamele si mortii " si nu se iau masuri(probabil sunt prieteni cu adminii)iar altii ca injura primesc gag si ban.  plus de asta au intrat jucatori cu aim si speed , Karran isi vedea de jocul lui desi era plin chatul de reclamari.

★ Proof(SS/DEMO)   https://imgur.com/a/TbZ9MeV
★ Map: de_dust2
★ Date/Time: aprox 19:00

Link to comment
Share on other sites

Si ca ii iau apararea lui Karran, daca deschizi video ala, o sa vezi ca le am dat eu ban alora! Nu imi mai apare chatul atat de departe, de aia ti am facut video la comenzile pe care le am dat

Link to comment
Share on other sites

  • Manager Server

Salut 

ce spui tu aici  (probabil sunt prieteni cu adminii) ? prieteni cu admni nu sunt ca daca eu vad pe cineva ca vb urat pe sv eu sunt primul care dau gag si cred ca asa face si colegii nu cred ca un admin lasa pe cineva sa vb urat pe sv si il lasa in pace sau pote nu vede dar eu daca vad pe cineva care nu procedeaza corect credema ca de la mine are remove .  In plus man la reclamatie poti sa vi cu dovezi pe vitor La reclamatie fara dovezi spun doar T/C 

  • Like 1
  • Thumbs Up 1

banner.jpg

FONDATOR : @RAZVAN MODUL :CLASIC | IP :188.212.100.158:27015 | DNS : CS.GLOBALELITE.RO | STATUS :  Nk7bz7d.gif

Link to comment
Share on other sites

  • RAZVAN locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...