Jump to content

Our Partners
living the best life..

[ Reclamație ] domidyck


kANORIbAbYjEWNTT
 Share

Recommended Posts

  • Nick-ul tau: nee.
  • Nick-ul acuzatului: domidyck
  • Detalii: Ne jucam un mix și mă blocase pe lung un tip și i-am spus cu un ton calm și la modul cel mai frumos ,, dacă te înjur sau te fac redus spui ce am cu tine ,, fără să-l jignesc sau ceva și se găsește tipul ăsta să-mi dea ban 2 ore pe un motiv de nimic. Nu cred că l-am jignit sau ceva , doar mă tiltasem în runda respectivă fără să-l înjur sau să-l jignesc cu ceva anume , banul este inutil.
  • Dovada ( obligatorie ) : https://imgur.com/DOYZMoA
  • Motiv : limbaj cred 
  • Durata : 2 ore.

Detașamentul de Operațiuni Speciale „Azov

____.gif

Romanian Flag on GIFs - 22 Animated Images of Waving Flags

Link to comment
Share on other sites

  • Founders

Ma scuzi, domidyck nu stia despre cine e vorba, si mi-a dat partea asta...

Oricum, despre tine o sa raspunda si iLL82 imediat.

  • Like 1

b_460x42_C000000-454545-393737-0084FF-B2

Link to comment
Share on other sites

Domnule nee. avand in vedere antecedentele pe care le-ai avut si fata de mine, desi ti-am zis azi sa ai grija cu vocabularul ca o sa iei o pauza, tind sa cred ca banul nu a fost dat degeaba, in alta ordine de idei, ai un stil de a manipula si a duce vorbele cum vrei tu, trebuie sa intelegi ca nu ne intereseaza cat de bun esti tu, cat de inteligent esti tu. Invata sa respecti pe cei cu care joci si dupa aceea poate lucrurile evolueaza altfel. Asteptam si raspunsul lui ill82, dar ai grija pe viitor, ca s-ar putea sa ne parasesti definitiv.

Link to comment
Share on other sites

  • Founders

Tot mixul ai poluat fonic pe acolo, ca nu-ti convenea nimic de superior si atotstiutor ce esti. Cat despre ce ai zis, ai folosit cuvantul retardat si chiar daca nu m-ai facut direct, ai lasat de inteles asta. Daca pentru un ban de 2 ore faci cererea asta, nu prea o sa prinzi radacini pe aici.  Next iti dau eu permanet. Mergi si joaca-te cu zeii

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, kajol said:

Domnule nee. avand in vedere antecedentele pe care le-ai avut si fata de mine, desi ti-am zis azi sa ai grija cu vocabularul ca o sa iei o pauza, tind sa cred ca banul nu a fost dat degeaba, in alta ordine de idei, ai un stil de a manipula si a duce vorbele cum vrei tu, trebuie sa intelegi ca nu ne intereseaza cat de bun esti tu, cat de inteligent esti tu. Invata sa respecti pe cei cu care joci si dupa aceea poate lucrurile evolueaza altfel. Asteptam si raspunsul lui ill82, dar ai grija pe viitor, ca s-ar putea sa ne parasesti definitiv.

Nu înțeleg de unde până unde îmi spui că te jignesc pe tine și mă ei cu amenințările că ne părăsești definitiv că nu știu ce , este o chestie banală pentru anul 2022 să spui chestia asta . Pe tine @kajolnu te-am jignit niciodată , nu încerc să manipulez pe nimeni că nu am nici un beneficiu , dacă tu consider chestia asta este stric problema ta , mi-am cerut scuze astăzi pentru un limbaj pe care nu l-am folosit doar ca să te simți bine și să nu te mai ataci atât. În legătură cu @iLL82 nu am lăsat absolut nimic de înțeles , doar că m-ai blocat pe lung și ți-am spus și citez următoarea frază, ''dacă te înjur sau te fac redus , spui că ce am cu tine'' exact fraza asta am menționat-o nimic altceva mai mult , am ieșit de pe canal și m-am dus sus să las un om la plus ca să nu degenereze situația , mi-am văzut de treaba mea și tu m-ai banat două minute prima dată , tu sau @domidycK , cred că el. Am spus oki , am intrat pe teamspeak să te întreb de ce m-ai banat și mi s-a stins pc-ul deoarece am o problemă cu el , când reîncerc să întru pe teamspeak văd că am ban iar două ore , ca să înțelegi ideea , nu mă deranjează faptul că m-ai banat , m-a deranjat faptul că mi l-ai acordat pe nedrept , nu cred că am înjurat sau altceva și dacă am făcut ceva greșit la finalul mixului mi-am cerut scuze pentru comportamentul meu vulcanic , tu mă ei cu atitudine de superior și atotștiutor când eu cred că dacă m-am crizat puțin , nu am jignit pe nimeni, doar spuneam că nu e în regulă cum jucați, pur și simplu. Dacă tu consideri că banul este acordat pe corect , OK , nu este absolut nici o problemă , dar măcar terminați cu chestiile astea de manipulare și etc , fiți sinceri cu faptele pe care le faceți , asumați-vă , nu încercați să vă scoateți când greșiți sau nu, trebuia să recunoști exact ce s-a întâmplat . Îmi cer scuze pentru simplul lucru pe care l-am spus , faptul fiind că '' dacă te înjur sau te fac redus spui că ce am cu tine?'' nu am adus o secundă vorba de ''retardat sau etc '' , mulțumesc frumos oricum >

Edited by nee.

Detașamentul de Operațiuni Speciale „Azov

____.gif

Romanian Flag on GIFs - 22 Animated Images of Waving Flags

Link to comment
Share on other sites

  • Founders

Posibil banul ori ti-a expirat, ori mai are putin si se termina, a fost un ban de 2 ore, pentru cuvintele alea.. Deci inchidem topicul, ca nu isi are sensul, te rog incearca sa iti controlezi putin vocabularul, mai ales ca multi dintre baieti sunt mult mai mari ca tine probabil, si nu accepta acest limbaj.

Trebuie sa intelegeti ca aici nu e nimeni mai superior ca altul, gradele nu ne fac "regi".

  • Like 1

b_460x42_C000000-454545-393737-0084FF-B2

Link to comment
Share on other sites

  • vKg locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...